Gandriuko Kuko kelionės po Lietuvą. 2-oji knyga pdf, epub, mobi

Gandriuko Kuko kelionės po Lietuvą. 2-oji knyga | Rasa Kuncaitė, Gintarė Markevičienė, Jūratė Zailskienė

Atsisiųsti knygą Gandriuko Kuko kelionės po Lietuvą. 2-oji knyga pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Su pliusu

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 21×27, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 32
 • ISBN ar kodas: 9786099569529


 • Gandriuko Kuko kelionės po Lietuvą. 2-oji knyga.pdf
  Gandriuko Kuko kelionės po Lietuvą. 2-oji knyga.epub
  Gandriuko Kuko kelionės po Lietuvą. 2-oji knyga.mobi


  Gandriuko Kuko kelionės po Lietuvą. 2-oji knyga pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Gandriuko Kuko kelionės po Lietuvą. 2-oji knyga pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Gandriuko Kuko kelionės po Lietuvą. 2-oji knyga knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Gandriuko Kuko kelionės po Lietuvą. 2-oji knyga pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Gandriuko Kuko kelionės po Lietuvą. 2-oji knyga aprašymas

  Aprašymas

  Gandriukas Kukas – kitoks gandriukas. Vos išmokęs skristi jis ir norėjo skristi – ne bet kur, o virš Lietuvos! „Gandriuko Kuko kelionės po Lietuvą” – tai pasakos apie Kuko keliones, kuriose jis susipažins su įdomiausiomis ir žinomiausiomis gimtinės vietomis, sutiks vis naujus pasakų veikėjus ir patirs daug įvairių nuotykių.

  Antrojoje knygelėje Gandriuko Kuko kelionės po Lietuvą. 2-oji knyga”, iš penkių knygelių serijos, gandriukas Kukas aplanko Trakus, Prienus, Birštoną, Kauną bei Rumšiškes ir supažindina vaikus su svarbiausiais šių vietovių turistiniais, gamtiniais ir istoriniais objektais. Prie kiekvienos pasakos pateikti ir paaiškinti sunkesni žodžiai, knygelės II viršelyje įdėtas Lietuvos žemėlapis su pažymėtomis vietovėmis, kuriose lankėsi gandriukas Kukas, knyga iliustruota su pasakos siužetu susijusiomis spalvotomis iliustracijomis.

  Leave a Reply