Garliava. Laikas ir žmonės pdf, epub, mobi

Garliava. Laikas ir žmonės | Inga Stepukonienė

Atsisiųsti knygą Garliava. Laikas ir žmonės pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Pasaulio lietuvių centras

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 18×25, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 1008
 • ISBN ar kodas: 9786098167085


 • Garliava. Laikas ir žmonės.pdf
  Garliava. Laikas ir žmonės.epub
  Garliava. Laikas ir žmonės.mobi


  Garliava. Laikas ir žmonės pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Garliava. Laikas ir žmonės pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Garliava. Laikas ir žmonės knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Garliava. Laikas ir žmonės pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Garliava. Laikas ir žmonės aprašymas

  Aprašymas

  Gausiai iliustruotoje monografijoje “Garliava. Laikas ir žmonės” apie Garliavą pirmą kartą plačiau pristatoma miestelio bei apylinkių istorija, tautinių bendruomenių, bažnyčių, dvarelių, mokyklų, medicinos įstaigų praeitis ir dabartis.
  Daug dėmesio skiriama pokario rezistenciniam judėjimui regione, taip pat įžymiems žmonėms, gyvenusiems ir dirbusiems Garliavoje.

  “Ši knyga gimė iš įstabios kraštiečių pasakojimų pynės, iš daugybės nepakartojamų jų asmeninių patirčių, kurios man gyvai liudijo Tėvynės likimą – skaudų, dramatišką ir visuomet viltingą bei šventą. Ilgai vaikščiojau jų gyvenimų takais, skaičiau jų mintis pageltusiuose nuo laiko užrašų puslapiuose, ieškojau jų būties pėdsakų archyvuose. Iš visur į mane sruvo gyvybinga ir veržli tautos gyvenimo srovė, iškelianti amžiną ir sudėtingą žmogaus egzistencijos klausimą – kaip gebėti apginti ir išsaugoti tai, kas iš tiesų vertinga, kas per amžius suklostyta tautos buvime, jos papročiuose ir tradicijose, jos kultūroje. Krašto žmonių likimai grindė amžinus bandymus pačiam sau rasti atsaką: kas man yra ši žemė, kas man yra jos kalba, jos istorija, jos gyventojai?
  Eidama jų keliais, ėjau Jos keliu.
  Su viltimi, kad tai, kas kartą atrasta, neprarandama.”

  Inga Stepukonienė

  Leave a Reply