Garsiausi pasaulio nusikaltimai ir nusikaltėliai pdf, epub, mobi

Garsiausi pasaulio nusikaltimai ir nusikaltėliai | Francisco Pérez Abella'n

Atsisiųsti knygą Garsiausi pasaulio nusikaltimai ir nusikaltėliai pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Obuolys

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 13×19, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 336
 • ISBN ar kodas: 9786094033667 • Garsiausi pasaulio nusikaltimai ir nusikaltėliai.pdf
  Garsiausi pasaulio nusikaltimai ir nusikaltėliai.epub
  Garsiausi pasaulio nusikaltimai ir nusikaltėliai.mobi


  Garsiausi pasaulio nusikaltimai ir nusikaltėliai pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Garsiausi pasaulio nusikaltimai ir nusikaltėliai pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Garsiausi pasaulio nusikaltimai ir nusikaltėliai knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Garsiausi pasaulio nusikaltimai ir nusikaltėliai pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Garsiausi pasaulio nusikaltimai ir nusikaltėliai aprašymas

  Aprašymas

  “Žmogus, kuris nepritampa prie visuomenės arba neturi poreikio prie jos derintis, yra žvėris arba dievas.”

  Aristotelis

  Portugalijoje dingusi mažoji Madeleina, kurios ieškoti prašė Davidas Beckhamas ir kitos įžymybės, Omahos nusikaltimai, aktorės Marie Trintignant nužudymas viename Vilniaus viešbutyje, Nataschos Kampusch pagrobimas, kraupūs kanibalizmo atvejai – tai tik dalis labiausiai pribloškiančių ir bauginančių praeities kriminalinių įvykių, aprašytų šioje knygoje. Pripažintas kriminologijos ekspertas ne tik tampa vedliu stingdančioje kelionėje po nusikaltimų pasaulį be jokių pagražinimų ar nutylėjimų, bet ir siūlo moksliškai pagrįstą ir objektyvią kiekvieno įvykio analizę, gilinasi į priežastis ir metodus, kurie padėtų išvengti panašių nelaimių ateityje.

  Francisco Pérez Abellan (g. 1954 m. Mursijoje) yra ispanų dėstytojas, rašytojas ir žurnalistas, kurio specializacija – kriminalistika. Garsus radijo ir televizijos programų bendraautoris, kriminologijos ekspertas įsitikinęs, kad tik įvykių tyrimas, apmąstymai ir išvadų darymas gali užkirsti kelią šiurpiems nusikaltimams. Šiuo metu jis yra Madrido Camilo José Cela universiteto Kriminologijos fakulteto dekanas.

  Iš ispanų kalbos vertė Ieva Baranauskaitė

  Leave a Reply