Garso gėlės. Hipiškos muzikos ir laisvų meno studijų kaleidoskopas pdf, epub, mobi

Garso gėlės. Hipiškos muzikos ir laisvų meno studijų kaleidoskopas | Lukas Devita

Atsisiųsti knygą Garso gėlės. Hipiškos muzikos ir laisvų meno studijų kaleidoskopas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Mintis

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 15×24, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 296
 • ISBN ar kodas: 9785417010439


 • Garso gėlės. Hipiškos muzikos ir laisvų meno studijų kaleidoskopas.pdf
  Garso gėlės. Hipiškos muzikos ir laisvų meno studijų kaleidoskopas.epub
  Garso gėlės. Hipiškos muzikos ir laisvų meno studijų kaleidoskopas.mobi


  Garso gėlės. Hipiškos muzikos ir laisvų meno studijų kaleidoskopas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Garso gėlės. Hipiškos muzikos ir laisvų meno studijų kaleidoskopas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Garso gėlės. Hipiškos muzikos ir laisvų meno studijų kaleidoskopas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Garso gėlės. Hipiškos muzikos ir laisvų meno studijų kaleidoskopas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Garso gėlės. Hipiškos muzikos ir laisvų meno studijų kaleidoskopas aprašymas

  Aprašymas

  Knygoje pristatoma ankstyvoji Amerikos ir Britanijos psichodelinio roko muzika, hipių sąjūdis, taip pat jų atspindžiai tolesnėje kultūros raidoje – muzikoje, kituose menuose ir visuomenės gyvenime. Nesiekiama pateikti ankstyvojo roko istorijos, bet mėginama savitai pažvelgti į roko muzikos kūrybingumą ir jos tyrinėjimų galimybes, ieškoma tęstinumo, skirtingų meno sričių tarpusavio sąsajų, mokomasi analizuoti bei kūrybiškai interpretuoti roko muziką, iškeliant geriausias idėjas.

  Knygos autorius Lukas Devita – straipsnių muzikos, kultūros ir filosofinėmis temomis autorius, taip pat paskelbęs prozos, eilėraščių, muzikos įrašų bei grafikos darbų. Nuo 1994 m. bendradarbiavo laikraštyje „Mes“, žurnale „Nemunas“, „Literatūroje ir mene“, Lietuvos bei užsienio interneto svetainėse, 2011 m. pateikė pluoštą analitinių apžvalgų knygai „Lietuvos rokas: ištakos ir raida“. Vienas pirmųjų paskelbė lietuviškų straipsnių apie pop menininką Andy Warholą (1997), pankų judėjimą Lietuvoje (1994), rašytojus Aldousą Huxley (1998), Williamą S. Burroughsą (1997), Jacko Kerouaco „Kelyje“ (1995), disidentą Davidą Icke’ą (2008), taip pat išsamiau rašė apie ankstyvąją psichodelinio roko muziką, naująją bangą, roko dainų poetiką ir kt. 1990–1991 m. rengė laidas Lietuvos radijo pirmosios programos „Jaunimo muzikos studijoje“. 2003 ir 2009 m. Meno ir muzikos bibliotekoje, Laisvajame universitete (LUNI) skaitė paskaitas apie ankstyvojo psichodelinio roko muziką, organizavo intuityviosios muzikos vakarus.

  Daugiausia iliustracijų knygai maloniai pateikė IRI5 – Erika Iris Simmons – amerikietė, kilusi iš Prinstono (Niu Džersio valstija). Ją įkvėpė šiuolaikiniai menininkai, kurie „iš keisčiausių dalykų sukuria dailius portretus“, ir Erika pradėjo bandyti įvairią techni

  Leave a Reply