Garsų Č ir DŽ tarimas pdf, epub, mobi

Garsų Č ir DŽ tarimas | Aldona Andrijanova, Natalija Zinkevičienė

Atsisiųsti knygą Garsų Č ir DŽ tarimas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Lucilijus

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 21×30, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 52
 • ISBN ar kodas: 9789955321705


 • Garsų Č ir DŽ tarimas.pdf
  Garsų Č ir DŽ tarimas.epub
  Garsų Č ir DŽ tarimas.mobi


  Garsų Č ir DŽ tarimas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Garsų Č ir DŽ tarimas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Garsų Č ir DŽ tarimas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Garsų Č ir DŽ tarimas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Garsų Č ir DŽ tarimas aprašymas

  Aprašymas

  Vaikai, kurių kalbos raida normali, garsus č, dž kaip ir kitus sudėtingesnės artikuliacijos priebalsius išmoksta tarti penktaisiais gyvenimo metais. Užsitęsęs šių garsų iškraipymas, keitimas, praleidimas gali apsunkinti skaitymą ir rašymą mokykloje. Keblumų sudaro tai, kad tos pačios artikuliacijos ir tos pat darybos garsai išreiškiami nevienodai: č vienu ženklu, o dž – dviem (tas pats c ir dz).
  Šiame leidinyje aptariama garsų č’, č, dž’, dž artikuliacija, tarimo sutrikimai, korekcijos būdai. Daug medžiagos skirta šiems garsams įtvirtinti, jiems diferencijuoti nuo painiojamų: s-č, š-č, ž-dž ir kt. Nedaug diferencijavimo užduočių su retais garsais c, dz. Nėra atskirų pratybų minkštiesiems ir kietiesiems, nes, kaip minėta, kietųjų garsų č ir dž kalboje reta.
  Ikimokyklinio amžiaus vaikams tiks žaismingi žodžių, sakinių pakartojimai, kartais lydimi spalvinimo, apvedžiojimo, kūno judesių (pačiūčiuoti žaislą, mesti kamuolį ir kt.).
  Mokinukams skirta daug tekstų su praleistomis raidėmis, skiemenimis. Siūloma įsiklausyti, tarti ir rašyti priebalsių samplaikas šč, ždž ar sč, zdz, kuriose vyksta priebalsių asimiliacija: tariama vienaip, o rašoma kitaip. Mokiniai pratinsis išgirsti ir suprasti, kur reikia minkštumo ženklo, nes jis dažnas po garsų č’ ir dž’ (minkštųjų).
  Paveikslėliai skirti ir jauniausiems, ir vyresniems vaikams. Kūrybingi ugdytojai adaptuos tekstus, klausimus pagal iliustracijas taip, kad tiktų jauniausiems vaikams. Kai kur teks paaiškinti žodžių reikšmes. Pedagogų, tėvų valia – praleisti, sukeisti vietomis užduotis, parinkti jas pagal ugdytinių amžių, interesus. Kai kurios pratybos gali būti derinamos su darželio ar mokyklos programomis.

  Leave a Reply