Gėlės. Piešimo pamokos pdf, epub, mobi

Gėlės. Piešimo pamokos | Anne Pieper

Atsisiųsti knygą Gėlės. Piešimo pamokos pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2014
 • Formatas: 20×27, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 126
 • ISBN ar kodas: 9786090113349 • Gėlės. Piešimo pamokos.pdf
  Gėlės. Piešimo pamokos.epub
  Gėlės. Piešimo pamokos.mobi


  Gėlės. Piešimo pamokos pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Gėlės. Piešimo pamokos pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Gėlės. Piešimo pamokos knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Gėlės. Piešimo pamokos pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Gėlės. Piešimo pamokos aprašymas

  Aprašymas

  Gėlės – vienas gražiausių motyvų tapyboje. Jos švelnios, subtilios, susideda iš daugybės skirtingų detalių, todėl jas piešti yra nemenkas iššūkis. Dailininkė Anne Pieper knygoje supažindina su gėlių piešimo pagrindais ir dalijasi profesinėmis žiniomis, kaip nupiešti žiedus spalvotais ir grafitiniais pieštukais, anglimi, pastelinėmis ir akvarelinėmis kreidelėmis.

  Susipažinę su skirtingų gėlių ir jų detalių piešimo ypatybėmis galėsite kurti paveikslus pagal pateiktus pavyzdžius. Žingsnis po žingsnio išmoksite piešti rafinuotus migdolo žiedus, gerai pažįstamas aguonas, tulpes, narcizus, karališkąsias rožes ar net grakščiąsias orchidėjas. Kokia graži ir viliojanti užduotis ne tik pradedantiesiems, bet ir pažengusiesiems!

  Iš vokiečių k. vertė Agnė Blaževičienė

  Leave a Reply