Geležies išdavikas (serijos “Geležies fėjūnai” 6-oji knyga) pdf, epub, mobi

Geležies išdavikas (serijos

Atsisiųsti knygą Geležies išdavikas (serijos “Geležies fėjūnai” 6-oji knyga) pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Svajonių knygos

 • Išleidimo metai: 2019
 • Formatas: 14×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 416
 • ISBN ar kodas: 9786090304792


 • Geležies išdavikas (serijos “Geležies fėjūnai” 6-oji knyga).pdf
  Geležies išdavikas (serijos “Geležies fėjūnai” 6-oji knyga).epub
  Geležies išdavikas (serijos “Geležies fėjūnai” 6-oji knyga).mobi


  Geležies išdavikas (serijos “Geležies fėjūnai” 6-oji knyga) pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Geležies išdavikas (serijos “Geležies fėjūnai” 6-oji knyga) pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Geležies išdavikas (serijos “Geležies fėjūnai” 6-oji knyga) knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Geležies išdavikas (serijos “Geležies fėjūnai” 6-oji knyga) pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Geležies išdavikas (serijos “Geležies fėjūnai” 6-oji knyga) aprašymas

  Aprašymas

  Amerikiečių rašytojos Julie Kagawa sukurta serija „Geležies fėjūnai“ užkariavo daugybės pasaulio paauglių širdis. Šeštoji serijos knyga „Geležies išdavikas“ toliau pasakoja apie Meganos Čeis šeimą ir jos brolio Itano Čeiso nuotykius gelbstint tiek žmonių, tiek fėjūnų pasaulius.

  Po netikėtos kelionės į Geležies karalystę Itanas Čeisas nori grįžti į normalų savo gyvenimą. Tiesa, normalus gyvenimas ne visai normalus, kai kasdien aplink matai fėjūnus. Tačiau dabar jis turi dėl ko stengtis. Vienišiaus ir blogiuko reputaciją pelnęs Itanas dėl Kenzės pasiryžęs viskam. Nepaisant to, kad jam uždrausta su ja matytis.

  Tačiau kai esi Itanas Čeisas, o tavo sesuo yra viena galingiausių fėjūnų šalyje, bet koks normalumas tampa neįmanomas. Itano sūnėnas Keiranas dingsta ir, atrodo, kad siekdamas išsaugoti savo meilę netrukus iškrės kai ką nesuvokiamo. Kai ką, kas amžiams suskaldys žmonių ir fėjūnų pasaulius.

  Kai Itano ir Keirano likimai susipina, o Keiranas vis giliau grimzta į tamsą, kitas Itano žingsnis gali nulemti visų jų likimą. Jis net neįtarė, kad kada nors nuo jo priklausys tiek daug.

  „Julie Kagawa yra puiki istorijų pasakotoja.“
  MTV’s Hollywood Crush

  „Skaitytojai nenorės, kad istorija baigtųsi.“
  Kirkus Reviews

  Julie Kagawa (g. 1982 m.) – amerikiečių rašytoja. J. Kagawa išgarsėjo „Geležies fėjūnų“ serijos knygomis.

  Rašytoja gimė Jungtinėse Valstijose, Sakramente, tačiau nuo devynerių metų amžiaus gyveno Havajuose. Čia gyvendama ji daug laiko praleisdavo pajūryje, plaukiodavo ir nuolat gindavosi nuo vandenyje tykančių pavojų – medūzų, ryklių ir kitų ne itin draugiškų vandenyno gyventojų.
  Besimokydama mokykloje J. Kagawa nuolat rašydavo istorijas ir taip stumdavo pačias nuobodžiausias pamokas, ypač matematiką. Vėliau, kad užsidirbtų pragyvenimui, Julie Kagawa dirbo įvairiose knygų parduotuvėse. Netrukus suprato, kad knygynų savininkai nelabai džiaugiasi matydami, jog ji dažniau knygas skaito, o ne parduoda.
  Tuomet J. Kagawa prisiminė kitą savo aistrą – gyvūnus – ir ėmė juos dresuoti. Keletą metų ji dirbo gyvūnų dresuotoja, tačiau vos pardavusi pirmąją knygą, atsidėjo rašymui.
  Šiuo metu ji gyvena Luisvilyje, Kentukyje su vyru, dviem nedraugiškomis katėmis ir dviem šunimis – australų aviganiu ir papiljonu.

  Iš anglų kalbos vertė Jūratė Žeimantienė

  Leave a Reply