Geltonas Pikaso megztinis pdf, epub, mobi

Geltonas Pikaso megztinis | Marija Briker

Atsisiųsti knygą Geltonas Pikaso megztinis pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2011
 • Formatas: Kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 328
 • ISBN ar kodas: 9786090100486


 • Geltonas Pikaso megztinis.pdf
  Geltonas Pikaso megztinis.epub
  Geltonas Pikaso megztinis.mobi


  Geltonas Pikaso megztinis pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Geltonas Pikaso megztinis pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Geltonas Pikaso megztinis knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Geltonas Pikaso megztinis pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Geltonas Pikaso megztinis aprašymas

  Aprašymas

  Romanas „Geltonas Pikaso megztinis“ – tai dar vienas intrigų ir humoro nestokojantis rusų autorės Marija Briker romanas.
  Jelizaveta Pavlovna – Paryžiuje gyvenanti emigrantė iš Rusijos. Šiuo metu jai nerimą labiausiai kelia dukterėčia Mišelė. Mergina interneto svetainėje susipažino su skambiu Pikaso vardu pasivadinusiu dailininku ir išsiruošė keliauti pas jį į Maskvą! Tačiau Jelizavetai Pavlovnai sutinka pagelbėti Maskvoje gyvenantis režisierius Varlamovas, kuris yra jos senas jaunystės dienų draugas. Varlamovas sugalvoja, kaip problemą išspręsti: savo pažįstamą Klimą įkalba apsimesti Pikaso, susitikti su Mišele ir padaryti viską, kad dukterėčia vadinamuoju Pikaso nusiviltų.
  Deja, viskas vyksta ne taip, kaip numatyta, nes Klimo vaidinamas bjaurus tipas kaprizingajai prancūzaitei atrodo žavingas!
  Padėtis ir taip kebli, o viską dar labiau sujaukia Maskvoje siautėjantis paslaptingas dailininkas žudikas, kuris aukomis renkasi pozuotojas, bent kiek panašias į tikrojo Pablo Pikaso meilužes…

  Leave a Reply