Geniali vagystė pdf, epub, mobi

Geniali vagystė | Anton Svensson

Atsisiųsti knygą Geniali vagystė pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Baltos lankos

 • Išleidimo metai: 2018
 • Formatas: 15×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 496
 • ISBN ar kodas: 9786094791123


 • Geniali vagystė.pdf
  Geniali vagystė.epub
  Geniali vagystė.mobi


  Geniali vagystė pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Geniali vagystė pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Geniali vagystė knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Geniali vagystė pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Geniali vagystė aprašymas

  Aprašymas

  Tarptautiniu bestseleriu tapusios knygos „Lokio šokis“ tęsinys „Geniali vagystė“ toliau pasakoja trijų brolių nusikaltėlių istoriją ir atskleidžia visą tiesą apie nusikaltimą, kuris turėjo likti nepastebėtas…

  Keturiolikmetis Leo valo kraują prieškambaryje. Tai paskutinis kartas, kai jis tai daro už savo tėvą. Dabar jie liko vieni. Leo turės pasirūpinti jaunesniais broliais, kol jų tėvas bus kalėjime, o mama ligoninėje. Ir jis žino, kaip tai padaryti. Jis užsidės kaukę ir įvykdys pirmąjį apiplėšimą.

  Po daugybės metų, atlikęs šešerių metų bausmę kalėjime, žinomiausias Švedijos nusikaltėlis, vienas iš trijų brolių, Leo išeina į laisvę. Jis išteisintas dėl beveik visų banko plėšimų, kuriuos įvykdė su dviem jaunesniais broliais. Tačiau dabar jis turi naują tikslą – įvykdyti tobulą nusikaltimą – genialią vagystę – ir pasiimti tai, kas neegzistuoja – pinigus, kuriuos visuomenė pamiršo.

  Sėdėdamas už grotų jis susidraugavo su Semu Larsenu, nužudžiusiu savo tėvą. Paaiškėja, kad Semas yra Leo sugavusio pareigūno Džono Bronkso brolis…

  Su Semo pagalba Leo užsimoja įtikinti savo dabar jau įstatymą gerbiančius brolius atlikti dar vieną, paskutinį darbelį. Tai būtų jų galimybė išpirkti kaltes arba atkeršyti. Tačiau Bronksas lipa Leo ant kulnų, o brolių tėvas turi sūnums kitų planų. Žaidimo taisyklės gali pasikeis ir viena klaida gali reikšti žlugimą.

  Įtraukiančiame ir šiurpą keliančiame romane „Geniali vagystė“ dvi brolių šeimos pasitiks savo tragiškus ir šiurpius likimus, kuriuos formavo širdį draskančios išdavystės.

  „Lokio šokį“ ir „Genialią vagystę“ įkvėpė tikra istorija apie tris brolius, kurie šiurpino visą Švediją, per dvejus metus jie įvykdė dešimt puikiai suplanuotų bankų apiplėšimų. Nė vienas iš jų prieš tai nebuvo įvykdęs jokio nusikaltimo.

  „Puikus dostojevskiškos sagos, prasidėjusios su „Lokio šokiu“ finalas. Retai kada grožinėje literatūroje tėvo nuodėmės taip žiauriai paveikia sūnus, kaip šioje knygoje. Tai duoklė gąsdinančiai sudėtingiems šeimos santykiams ir meilei.“

  Publishers Weekly

  „Ši tikrais įvykiais paremta, patraukli, dažnai širdį verianti istorija atrodo kaip puikus dokumentinis pasakojimas su smurto artimoje aplinkoje žeidžiančiais vaizdais ir šaltakraujiškus nusikaltimus.“

  Booklist

  Antonas Svenssonas – tai dviejų Švedijos rašytojų slapyvardis. Rašytojai Stefanas Thunbergas ir Andersas Roslundas išgarsėjo parašę istoriją „Lokio šokis“, kuri tapo tarptautiniu bestseleriu.

  Stefanas Thunbergas yra vienas žymiausių skandinavų scenaristų, kuria scenarijus kriminaliniams TV serialams.

  Andersas Roslundas – yra žinomas ir ne vieną apdovanojimą laimėjęs žurnalistas, tiriamosios žurnalistikos atstovas. Labiausiai išgarsėjo kurdamas kartu su Börge Hellströmu.

  Leave a Reply