Genijų moterys pdf, epub, mobi

Genijų moterys | Friedrich Weissensteiner

Atsisiųsti knygą Genijų moterys pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2008
 • Formatas: 15×24, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 240
 • ISBN ar kodas: 9789955380665 • Genijų moterys.pdf
  Genijų moterys.epub
  Genijų moterys.mobi


  Genijų moterys pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Genijų moterys pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Genijų moterys knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Genijų moterys pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Genijų moterys aprašymas

  Aprašymas

  Austrų istorikas ir rašytojas prof. dr. FRIEDRICH WEISSENSTEINER (g. 1927 m.) yra studijavęs istoriją ir anglų filologiją, įgijęs pedagogikos daktaro laipsnį, profesoriavęs ir direktoriavęs vienoje Austrijos sostinės gimnazijoje. Pagarsėjo kaip talentingas Austrijos istorinių asmenybių literatūrinių portretų kūrėjas.

  Vertinant vieno ar kito genialaus žmogaus kūrybą, talentą ir asmenybę nereikėtų pamiršti ir privataus gyvenimo detalių. Pavyzdžiui, apie Thomą Manną šioje knygoje rašoma: “Sakoma tiesiai ir atvirai: be savo puikios, apsukrios, nesavanaudiškos žmonos jis nebūtų buvęs ir tapęs tuo, kas buvo – jo gyvenimas būtų nuvingiavęs kitais keliais […]”. Įdomu, ar genijus (Volfgangą Amadeusą Mozartą, Johaną Volfgangą Goethe’ę, Richardą Vagnerį, Albertą Einšteiną, Gustavą Mahlerį ir Franzą Werfelį) būtų lydėjusi tokia sėkmė, jei ne jų gyvenimo moterys. Ne rožėmis kloti kūrėjų gyvenimo keliai, bet ne jų žiedais barstytos ir Constanze’ės Weber, Christiane’ės Vulpius, Cosimos Liszt, Milevos Marić, Almos Schindler ir Katios Pringsheim dienos, nugyventos su savaisiais genijais. O ir patys genijai, visuomenės dažnai laikomi idealiais, šeimoje, privačiame gyvenime, pasirodo, buvusios ne tokios jau taurios, neretai ir visai nepatraukios asmenybės.

  Iš vokiečių k. vertė Alfonsas Tekorius

  Leave a Reply