Genomų amžius: pasakojimai apie genetinės medicinos naujienas pdf, epub, mobi


Atsisiųsti knygą Genomų amžius: pasakojimai apie genetinės medicinos naujienas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Eugrimas

 • Išleidimo metai: 2018
 • Puslapių skaičius: 240
 • ISBN ar kodas: 9786094373800 • Genomų amžius: pasakojimai apie genetinės medicinos naujienas.pdf
  Genomų amžius: pasakojimai apie genetinės medicinos naujienas.epub
  Genomų amžius: pasakojimai apie genetinės medicinos naujienas.mobi


  Genomų amžius: pasakojimai apie genetinės medicinos naujienas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Genomų amžius: pasakojimai apie genetinės medicinos naujienas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Genomų amžius: pasakojimai apie genetinės medicinos naujienas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Genomų amžius: pasakojimai apie genetinės medicinos naujienas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Genomų amžius: pasakojimai apie genetinės medicinos naujienas aprašymas

  Aprašymas

  Pažangiausia ir pastaruoju metu itin sparčiai besivystanti medicinos sritis – genetika. Kaip staigus genetikos vystymasis pakeis pasaulį ir kaip atrodys mūsų ateitis?

  Beveik kiekvieną savaitę žiniasklaidoje pasirodo antraštės apie naujus, jaudinančius pasiekimus genetikos srityje, žadančius mums ilgaamžiškumą ir gyvenimą be ligų. Genomo sekos nustatymas leidžia prognozuoti ligas, nustatyti ankstyvą vėžio stadiją, gali padėti atskleisti šeimos kilmės paslaptis. Atrodo, puiku naudotis šiomis galimybėmis. Bet ar viskas taip paprasta? Pasitelkę savo pacientų istorijas, knygos autoriai – medicinos mokslų daktaras Stephen Lipkin ir mokslo žurnalistas Johnas Luoma knygoje „Genomų amžius: pasakojimai apie genetinės medicinos naujienas“– demonstruoja didžiulį genetinės technologijos potencialą ir galimus rimtus pavojus.

  Knygos autorius genetikas Steven Lipkin teigia, kad genomų mokslas šiandien yra kaip branduolinė fizika praėjusiame amžiuje – galingas įrankis, jei naudojamas tinkamai, tačiau taip pat ir potencialiai pavojingas. Padaryta milžiniška pažanga DNR tyrimuose gydant sunkias ligas. Tačiau galimos klaidos interpretuojant genetinius duomenis gali nulemti neteisingas diagnozes sudėtingomis ar net mirtinomis genetinėmis ligomis sergantiems pacientams. Dėl DNR tyrimų gali būti atliekamos nebūtinos procedūros ir išleidžiami gerokai didesnį nei būtina pinigai.

  O čia pat už kampo jau laukia galimybė gydyti genetines ligas naudojant galingą genų taisymo technologiją, kuri naudojama žmogaus embrionų tyrimuose. Skaitytojai knygoje ras paaiškinimus, kaip tinkamai plėtojamos genetinės
  technologijos gali akivaizdžiai pagerinti gyvenimą pacientams,
  sergantiems neurologinėmis ligomis ir vėžiu. Svarbios informacijos čia ras ir nerimaujantys tėvai, kuriuos vis
  dažniau užplūsta pasiūlymai apie naujus perinatalinių tyrimų produktus. Sveiki atvykę į genomų amžių!

  Knygos „Genomų amžius: pasakojimai apie genetinės medicinos naujienas“ autorius dr. Steven Lipkin aiškina viską nuodugniai, tačiau taip, kad suprastų ir mėgėjas. Pasakodamas tikras pacientų istorijas mokslininkas svarsto tiek
  apie didžiulį šios srities potencialą, tiek apie rizikas.

  „Autoriaus įspėjimai apie dabarties ir ateities genų naudojimo pasekmių atskleidžia gydytojo, kuris puikiai supranta etinius ir moralinius klausimus, portretą.“

  Kirkus Reviews

  „Pateikia keletą gyvybiškai svarbių pranešimų apie paprasto žmogaus ir paprasto genomo sąveiką.“

  Abigail Zuger, gydytoja, New York Times autorė

  Steven Monroe Lipkin – gydytojas genetikas, turintis beveik 20 metų patirtį.

  Jon R. Luoma – rašytojas, žurnalistas, rašo mokslinius straipsnius leidiniams National Geographic, GQ, The New York Times Sunday Magazine ir kitiems. Yra trijų knygų autorius.

  Iš anglų kalbos vertė Dalia Janušaitienė

  Leave a Reply