Genoskopas. Giminės paslaptys astrologijoje pdf, epub, mobi

Genoskopas. Giminės paslaptys astrologijoje | Loreta Stonkutė

Atsisiųsti knygą Genoskopas. Giminės paslaptys astrologijoje pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Mijalba

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 15×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 191
 • ISBN ar kodas: 9786094690211


 • Genoskopas. Giminės paslaptys astrologijoje.pdf
  Genoskopas. Giminės paslaptys astrologijoje.epub
  Genoskopas. Giminės paslaptys astrologijoje.mobi


  Genoskopas. Giminės paslaptys astrologijoje pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Genoskopas. Giminės paslaptys astrologijoje pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Genoskopas. Giminės paslaptys astrologijoje knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Genoskopas. Giminės paslaptys astrologijoje pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Genoskopas. Giminės paslaptys astrologijoje aprašymas

  Aprašymas

  “Genoskopas. Giminės paslaptys astrologijoje” – tai knyga apie astrologinę genealogiją, parašyta remiantis I. Vetrovo ir P. Globos paskaitomis bei asmenine autorės patirtimi.

  Ką esame paveldėję iš savo protėvių?

  Kokias savybes perduosime savo palikuonims?

  Kas tai yra giminės prakeikimas ir palaiminimas?

  Atsakymas į šiuos ir panašius klausimus padeda geriau suvokti save ir savo giminę, o tai savo ruožtu veda į širdingesnius tarpusavio santykius, atleidimą ir priėmimą.

  Knyga “Genoskopas. Giminės paslaptys astrologijoje” orientuota į skaitytoją, kuris astrologiją gan menkai išmano, todėl tai gali būti ir pirmoji pažintis su žvaigždžių paslaptimis. Atskiruose poskyriuose pateikiama informacija praktikuojantiems astrologams, kurie gali dar tiksliau padėti žmonėms suprasti genoskopą: išskaičiuoti karminę brandą, nustatyti konkretų dominantį protėvį, vaiko auklėjimo raktus ir pan.

  “Genoskopas yra ta astrologijos šaka, kuri visiškai paneigia atsitiktinumo galimybę kiekvieno individo gyvenime. Ji teigia, kad dvasinės/vidinės savybės negali būti realizuotos be tinkamai nuausto materialaus kūno. Vaiko pradėjime dalyvauja dviejų giminių genai ir jie turi susidėlioti tokia tvarka, kad galėtų nuausti vaisiui kūną, tobulai atitinkantį ketinančios įsikūnyti būtybės savybes. Nėštumo metu vaisiaus kūnas nuolat derinamas su būsimo žmogaus dvasia, ir jei vystymosi periodu įvyksta nors menkiausias nukrypimas nuo dvasios savybių, akimirksniu įvyksta persileidimas, nes į tokį kūną dvasia negalės nusileisti.

  Įdomiausia, kad iš savo protėvių galime paimti ne visas jų genuose užkoduotas ypatybes. Genoskopas labai tiksliai nusako, ką iš ko mes galime paveldėti. Tarkime, jei jūsų seneliai buvo turtingi, o proseneliai vargšai, jūsų likime taip pat užprogramuotas sunkus materialinis gyvenimas. Bet jei jūsų proseneliai buvo turtingi, nors seneliai ir tėvai nusigyveno, jūs vis tiek prasimušite ir būsite tokie pat turtingi kaip ir proseneliai. Taip yra todėl, kad požiūrį į materiją mes gauname būtent iš prosenelių ir niekieno kito. Esminės mūsų savybės materijoje yra nulemtos genų, atitekusių mums kaip protėvių palikimas.

  Reikia įsivaizduoti, koks neatsitiktinis yra mūsų materialus kūnas. Kaip ir mūsų Žemė. Mokslininkai stebisi šios planetos unikalumu, nes jei nors vienas elementas būtų ne toks, koks yra, gyvybė čia būtų neįmanoma. Lygiai toks pat unikalus mūsų kūnas. Ne veltui visos religijos jį vadina dvasios šventove. Manau, ši knyga ne tik padės suprasti žmogui savo išskirtinumą ir unikalumą, bet ir priartins prie pamirštų protėvių, su kuriais kontaktą per savo genus galima palaikyti net jiems mirus.

  Knygos turinys bus lengvai suvokiamas žmonėms, kurie visiškai nesidomi astrologija, na o astrologams ši informacija gali atverti naujų galimybių analizuojant likimus. Remiuosi savo astrologijos ir ajurvedos mokytojo Igorio Ivanovičiaus Vetrovo mokymu (daugiausia gautu seminare „Ajurvedos diagnostika, astropsichologija ir signatūrologija“, II kursas, Klaipėda, 2007 m.), Pavelo Globos paskaitomis (daugiausia paskaitų ciklu „Genoskopas“, Maskva 1995 m.) bei asmeninėmis įžvalgomis. Plačiausiai genoskopą nagrinėja Avestos krypties astrologas Pavelas Globa, pagal jo paskaitas rusų kalba yra išleistos dvi knygos, bet norint jas suprasti, reikia gerai išmanyti astrologiją.”

  TURINYS

  TURINYS

  KAS YRA GENOSKOPAS / 7

  PIRMOJI KARTA. SAULĖ / 21

  ANTROJI KARTA. MĖNULIS / 46

  TREČIOJI KARTA. MERKURIJUS / 75

  KETVIRTOJI KARTA. VENERA / 102

  PENKTOJI KARTA. MARSAS / 128

  ŠEŠTOJI KARTA. JUPITERIS / 148

  SEPTINTOJI KARTA. SATURNAS / 164

  PABAIGOS ŽODIS / 185

  APIE AUTORĘ / 187

  Leave a Reply