Gera lemiantys ženklai pdf, epub, mobi

Gera lemiantys ženklai | Terry Pratchett, Neil Gaiman

Atsisiųsti knygą Gera lemiantys ženklai pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Bonus animus

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 15×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 392
 • ISBN ar kodas: 9789955754459


 • Gera lemiantys ženklai.pdf
  Gera lemiantys ženklai.epub
  Gera lemiantys ženklai.mobi


  Gera lemiantys ženklai pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Gera lemiantys ženklai pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Gera lemiantys ženklai knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Gera lemiantys ženklai pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Gera lemiantys ženklai aprašymas

  Aprašymas

  Kai „Sandmano“ komiksų rašytojas Neilas Gaimanas susideda su fantasy ir fantastikos humoristu Teriu Pratčetu, galima tikėtis visko – netgi Armagedono. Sunku pasakyti, kuris iš autorių yra angelas Azirafalis, pasiųstas į Žemę nukreipti jos gyventojus dieviškąja linkme, o kuris – demonas Kraulis, atsakingas už Ispanijos inkviziciją, nors jai siaučiant drybsojo baruose. Šiaip ar taip, autoriai, kaip ir jų personažai, sudarė paliaubų paktą ir ėmėsi bendro darbo: sustabdyti artėjančią Apokalipsę, o trumpiau – parašyti knygą.

  Ši išmintinga ir linksma knyga “Gera lemiantys ženklai” atskleidė naują puikių rašytojų Terry Pratchetto ir Neilo Gaimano kūrybos pusę – ji yra tamsesnė, gilesnė, joje piktinamasi tuo, ką žmonės gali padaryti žmonėms, ir didžiuojamasi tuo, kaip žmonės gali pagelbėti vienas kitam.

  Iš tikrųjų, knyga “Gera lemiantys ženklai” juokinga, bet juokavimas nėra tikslas, joje svarbus išskirtinis pasakojimas ir žmonės.

  Iš anglų kalbos vertė Adas Macevičius, Elena Macevičiūtė

  Leave a Reply