Gera mergaitė pdf, epub, mobi

Gera mergaitė | Mary Kubica

Atsisiųsti knygą Gera mergaitė pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Svajonių knygos

 • Išleidimo metai: 2015
 • Formatas: 14×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 384
 • ISBN ar kodas: 9786094068676


 • Gera mergaitė.pdf
  Gera mergaitė.epub
  Gera mergaitė.mobi


  Gera mergaitė pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Gera mergaitė pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Gera mergaitė knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Gera mergaitė pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Gera mergaitė aprašymas

  Aprašymas

  ” Aš sekiau ją kelias pastarąsias dienas. Žinau, kur ji apsiperka, kur neša valyti drabužius, kur dirba. Nežinau, kokios spalvos jos akys ir kaip jos atrodo, kai ji bijo. Bet sužinosiu.”

  Mija Denet savo šeimoje visada buvo balta varna. Užuot sekusi tėvo, garsaus teisėjo, pėdomis, ji dirba paprasta dailės mokytoja neprestižinėje mokykloje.
  Vieną vakarą Mija turi susitikti su savo vaikinu bare. Kai šis nepasirodo, ji spjauna į proto balsą ir išeina kartu su nepažįstamuoju. Burnos veltui neaušinantis Kolinas Tečeris puikiai tinka vienos nakties nuotykiui. Tačiau nusprendusi užsukti į Kolino namus Mija padaro siaubingą klaidą.
  Kolino užduotis – pagrobti Miją. Bet planas netikėtai pasikeičia – dabar jųdviejų pėdsakais leidžiasi ne vien policija. Mijos motina ir detektyvas Geibas Hofmanas pasiryžę žūtbūt išgelbėti merginą. Jie nežino, kur ji yra nei kas dedasi Mijos galvoje. Deja, neįmanoma nuspėti sudėtingų jausmų, kurie grasina sudaužyti šeimos gyvenimą į šipulius.

  Dėmesį prikaustantis, nežinomybe persunktas, įtampos kupinas trileris. „Gera mergaitė“ – intriguojantis debiutas, atskleidžiantis, jog net tobuloje šeimoje ne viskas yra taip, kaip atrodo…

  “Stiprus Kubicos debiutas… bus lyginamas su romanu „Dingusi“. Skirtingai nei pasakojime apie nuostabią dvikovą tarp dviejų, kaip vėliau paaiškėja, sociopatų, ši gera mergaitė turi širdį, dėl to tik skaudžiau, kai autorė ją sudaužo.”
  Publishers Weekly

  “Puikus romanas prikausto dėmesį, jis turėtų patikti visiems, mėgstantiems detektyvus, įtemptas istorijas ar psichologinius galvosūkius.”
  Library Journal

  Iš anglų kalbos vertė Sandra Siaurodinė

  Leave a Reply