Geriausia, kas kada nors buvo padaryta pdf, epub, mobi

Geriausia, kas kada nors buvo padaryta | Sandra Newman

Atsisiųsti knygą Geriausia, kas kada nors buvo padaryta pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Dajalita

 • Išleidimo metai: 2006
 • Formatas: 12×20, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 400
 • ISBN ar kodas: 477901752194 • Geriausia, kas kada nors buvo padaryta.pdf
  Geriausia, kas kada nors buvo padaryta.epub
  Geriausia, kas kada nors buvo padaryta.mobi


  Geriausia, kas kada nors buvo padaryta pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Geriausia, kas kada nors buvo padaryta pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Geriausia, kas kada nors buvo padaryta knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Geriausia, kas kada nors buvo padaryta pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Geriausia, kas kada nors buvo padaryta aprašymas

  Aprašymas

  Kriselės Mofat papasakota istorija – šokiruojanti, keista ir šelmiška. Kai ji buvo dešimties metų, mirė tėvas, o po plastinės operacijos komplikacijų – ir motina.
  Brolis Edis, pasitrankęs po pasaulį, grįžęs kartu su stebukladariu škotu Ralfu įkuria Tibeto budizmo mokyklą. Kriselė įtraukiama į nepaprastai įdomų Ralfo pasaulį: gluminantys atsitikimai, kortavimo apsėdimai, keisčiausi nuotykiai…

  Knygos autorė, trumpų dialogų meistrė, kuria įmantrų siužetą, subtiliai nagrinėdama žmogaus prigimties klausimą ir tai, kas lemia mūsų gyvenimus – Likimas ar Atsitiktinumas.

  Vertė R. Bylienė

  Leave a Reply