Geriausia knyga pasaulyje pdf, epub, mobi

Geriausia knyga pasaulyje | Peter Stjernstrom

Atsisiųsti knygą Geriausia knyga pasaulyje pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Versus aureus

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 14×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 304
 • ISBN ar kodas: 9789955345985


 • Geriausia knyga pasaulyje.pdf
  Geriausia knyga pasaulyje.epub
  Geriausia knyga pasaulyje.mobi


  Geriausia knyga pasaulyje pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Geriausia knyga pasaulyje pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Geriausia knyga pasaulyje knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Geriausia knyga pasaulyje pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Geriausia knyga pasaulyje aprašymas

  Aprašymas

  Titas Jensenas – alkoholio nevengiantis vidutinio amžiaus rašytojas, duonai užsidirbantis iš neaiškių knygų viešo skaitymo festivaliuose. Titas negali liautis mąstyti, kad toks aukšto lygio autorius kaip jis gyvenime yra vertas daugiau.

  Edis X – moterų mylimas jaunas poetas, nuolatinis festivalių lankytojas, mėgstantis būti dėmesio centre. Edis negali liautis mąstyti, kad toks talentingas ir gerai atrodantis vyras kaip jis gyvenime yra vertas daugiau.
  Vieną naktį abiem iki žemės graibymo nusigėrusiems rašytojams kyla mintis, kaip pasiekti taip trokštamo pasaulinio pripažinimo, – jie turi parašyti geriausią knygą pasaulyje. Knygą, kuri užims pirmąją vietą visų kategorijų bestselerių sąrašuose, knygą, kuri sujungs viską į viena! Tačiau išsiblaivę vyrai greitai supranta: Geriausia knyga pasaulyje gali būti tik viena, ir nė vienas iš jų nenori dalintis šlove…

  Ar yra ribos, kurių negali peržengti rašytojas dėl Geriausios knygos pasaulyje? Pagundos, draugų išdavystės ir vidinė jėga, verčianti siekti savo svajonės. Šioje knygoje autorius su būdingu skandinavams santūrumu, kartais tik menamu žodžio, o neretai ir jausmo, punktyru atskleidžia galvosūkių kupiną istoriją, įtraukiančią skaitytoją nuo pirmojo puslapio iki paskutiniosios eilutės. Iki taško. Geriausios knygos pasaulyje taško.

  Iš anglų kalbos vertė Aistė Vareikytė

  Leave a Reply