Gero nešiojimo pdf, epub, mobi

Gero nešiojimo | Andrius Kolesnikas

Atsisiųsti knygą Gero nešiojimo pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Andrius Kolesnikas

 • Išleidimo metai: 2019
 • Formatas: 15×22, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 256
 • ISBN ar kodas: 9786094752704


 • Gero nešiojimo.pdf
  Gero nešiojimo.epub
  Gero nešiojimo.mobi


  Gero nešiojimo pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Gero nešiojimo pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Gero nešiojimo knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Gero nešiojimo pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Gero nešiojimo aprašymas

  Aprašymas

  Verslas dažnai sutapatinamas su sausais skaičiais ataskaitose, tačiau galbūt verslas gali būti daugiau nei tik tai? Nuo vaikystės svajojęs žaisti krepšinį stipriausioje pasaulio krepšinio lygoje NBA, tačiau to nepasiekęs, Andrius gyvenimą susiejo su kita savo aistra – kedais. Neturėdamas nei pinigų, nei patirties, svajotojas tapo verslininku. Tačiau

  kas nutinka, kuomet nelieka svajonės? Kuomet verslas tampa tik pinigai? Šioje knygoje apstu prieštaringų minčių, kurios leis kiekvienam istoriją išgyventi per savo prizmę. Vieniems tai bus istorija apie verslo kūrimą nuo visiško nulio iki milijoninės įmonės, kitiems tai bus istorija apie draugystę, o dar kitiems tai tiesiog istorija apie ieškojimus, klaidas bei patirtis.

  Šis jauno žmogaus dešimties metų kelias pravers duris į tamsiąją verslo pusę, kurioje viskas perkama ir parduodama, nelieka vietos nuoširdumui ir kiekviena diena tampa kova ne tik su konkurentais bei artimiausiais verslo partneriais, tačiau ir su pačiu savimi.

  “Niekada nepamiršiu dienos, kuomet įsigijau savo pirmuosius Nike krepšinio kedus. Dizainas, kokybė ir malonumas avėti sukūrė ypatingą abipusį ryšį. Šis logotipas tapo dalimi manęs. Tai ne tik prekės ženklas, tai – užsispyrimas, taisyklių laužymas, naujų ribų siekimas, o visų svarbiausia – aistra kurti ir judėti j priekį. Tai vieno žmogaus tikėjimas savo Didžiąja Svajone.”

  Autobiografinė istorija “Gero nešiojimo” apie pastangas kuriant verslą, kuris leistų pasiekti savas svajones.

  Andrius, netapęs krepšininku ir neturėdamas pakankamai pinigų, pradeda verslininko karjerą gyvendamas nedideliame biure tarp kedų dėžučių. Jis svajoja, jog tai kada nors taps didžiausia pasaulyje sporto prekių parduotuvė ir šis verslas leis pasiekti pačią didžiausią jo svajonę – tapti stipriausios pasaulyje krepšinio lygos NBA žvaigždžių dienos rėmėju. Siekdamas tikslų, Andrius supranta, jog to vienas nepadarys, ir pasirinkęs partnerius pradeda dirbti komandoje.

  Tačiau ar partnerių siekiai tokie patys? Ar tai padės lengviau pasiekti svajonę? Tai knyga apie paieškas, apie klaidas, apie vidines emocijas ir nesibaigiantį laisvės troškimą.

  Leave a Reply