Gero tono taisyklės pdf, epub, mobi

Gero tono taisyklės | Amor Towles

Atsisiųsti knygą Gero tono taisyklės pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Svajonių knygos

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 15×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 432
 • ISBN ar kodas: 9786090300190


 • Gero tono taisyklės.pdf
  Gero tono taisyklės.epub
  Gero tono taisyklės.mobi


  Gero tono taisyklės pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Gero tono taisyklės pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Gero tono taisyklės knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Gero tono taisyklės pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Gero tono taisyklės aprašymas

  Aprašymas

  Paskutinį 1937-ųjų vakarą dvidešimt penkerių metų Katia Kontent su pensiono kambario drauge leidžia paprastame Grinvič Vilidžo džiazo klube, tikėdamasi išsiversti vos su trimis doleriais. Tuo metu prie gretimo staliuko atsitiktinai prisėda žavus bankininkas Tinkeris Grėjus. Šis netikėtas susitikimas ir pribloškiantys jo padariniai pastūmėja Katią pradėti metus trunkančią kelionę iš Volstrito sekretorių biuro į Niujorko aukštuomenę ir žiniasklaidos bendrovę „Condé Nast“ – siauram ratui prieinamą aplinką, kurioje ji tegali pasikliauti išganingu sąmojingumu ir įgimtu šaltakraujiškumu.

  Tapusi drovaus principingo multimilijonieriaus ir vietoje nenustygstančios turtingos paveldėtojos bičiule, susipažinusi su ryžtinga laisvų pažiūrų našle ir dirbdama su itin reikliu vadovu, Katia patiria, ką reiškia ramybė, garantuojama turto ir padėties, o ir žlugę siekiai, dangstomi apsimestinėmis šypsenomis. Laukdama, kol aplinkybės sugrąžins Tinkerį į jos gyvenimą, Katia pradeda suprasti, kaip daugiausia žadantys pasirinkimai neišvengiamai tampa nusivylimų pamatu.

  Iš anglų kalbos vertė Jūratė Žeimantienė

  Leave a Reply