Gerumo dienoraštis pdf, epub, mobi

Gerumo dienoraštis | Leon Logothetis

Atsisiųsti knygą Gerumo dienoraštis pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Vaga

 • Išleidimo metai: 2015
 • Puslapių skaičius: 232
 • ISBN ar kodas: 9785415023998


 • Gerumo dienoraštis.pdf
  Gerumo dienoraštis.epub
  Gerumo dienoraštis.mobi


  Gerumo dienoraštis pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Gerumo dienoraštis pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Gerumo dienoraštis knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Gerumo dienoraštis pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Gerumo dienoraštis aprašymas

  Aprašymas

  Leonas Logothetis – užkietėjęs nuotykių ieškotojas, charizmatiškas oratorius ir filantropas. Tačiau taip buvo ne visada. Nuolatinis skubėjimas, nuovargis ir nervinė įtampa – tokia daugelį metų buvo jo kasdienybė, dirbant biržos makleriu Londone, kol vieną dieną jis tiesiog nebeapsikentė ir pasirinko gyvenimą kelyje. Kelionėse, tarsi savaime, prisipildė įkvepiantys “Gerumo dienoraščio” puslapiai.

  Iš Los Andželo Leonas iškeliavo senoviniu motociklu ir neįtikėtina – juo apskriejo kone visą Žemės rutulį. Kelyje sutikti žmonės padėdavo jam rasti nakvynę, dalijosi maistu, parūpindavo degalų; jų dosnumo pakako, kad jis apkeliautų visą JAV, Europą, Indiją, Kambodžą, Vietnamą. Įsitikinęs, kad vertingiausia pasaulyje valiuta – gerumas, keliautojas už gera mokėjo geru, visam laikui pakeisdamas pakeliui sutiktųjų gyvenimus: atstatydavo sugriautus namus, apmokėdavo varge augančių vaikų mokslus, atminimui palikdavo vertingų dovanų.

  “Leon Logothetis – tikėjimo žmogus, bet ne tokio tikėjimo, kuris plevena tik šventyklose ir bažnyčiose. Tikėjimas žmonija įkvėps ir jus, skatins tapti geresniu savo paties antrininku.”

  Catherine Hamm. “Los Angeles Times”, kelionių redaktorė

  “Gerumo dienoraštis” – tai pažintis su spontanišku ir neįtikėtinu nuotykių pasauliu, kuri primins, jog verta tikėti žmonėmis, įkvėps plačiai atvertomis širdimis priimti ir patiems dovanoti gėrį.

  Ši knyga yra vieno vieno žmogaus gerumo paieškos ir siekis keisti žmonių gyvenimus visame pasaulyje.

  “Gerumo dienoraštis įkvepia tiek vilties! Skaitytojai kviečiami tapti ne tik keliautojais, bet ir tikrais gerumo ambasadoriais.”

  Frances Cole Jones, tinklaraštininkė knygos “The Wow Factor” autorė

  Iš anglų kalbos vertė Ieva Albertavičienė

  Leave a Reply