Gestai pdf, epub, mobi

Gestai | Ignacy Karpowicz

Atsisiųsti knygą Gestai pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Vaga

 • Išleidimo metai: 2011
 • Formatas: 15×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 264
 • ISBN ar kodas: 9785415022151


 • Gestai.pdf
  Gestai.epub
  Gestai.mobi


  Gestai pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Gestai pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Gestai knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Gestai pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Gestai aprašymas

  Aprašymas

  Ignacy Karpowicz (1976 m.) – vienas talentingiausių šiandienos lenkų romanistų, vertėjas, keliautojas. Ketvirtasis jo romanas “Gestai” 2009 m. nominuotas žymiausiai Lenkijos literatūrinei premijai Nike.

  Romane 40 skyrių – 40 Gžegožo gyvenimo metų: išblukusios atsiminimų skaidrės, dabarties fragmentų kaleidoskopas. Keturiasdešimtmetis teatro režisierius bijo gyventi ir mirti, neleidžia sau mylėti ir nekęsti, trokšta kad visa būtų praeityje, o priekyje tiktai laimė ir sklerozė. …kol vieną dieną nudvesia didžiulis jo motinos šuo, ilgus metus buvęs artimiausias jos draugas. Gžegožui tenka pasirūpinti ne tik juo, bet ir motina, kuri visą gyvenimą į sūnų kreipiasi tik vardininko linksniu – lyg nelaukdama iš jo atsakymo, lyg nesitikėdama, kad atsilieps… Dabar jiedu gimtojoje Balstogėje kartu. Kartu atskirai. Iki mirtis juos išskirs…

  Leave a Reply