Gimdymas ir Gimimas. Šiandieninės patirtys pribuvėjystės istorijos kontekste pdf, epub, mobi

Gimdymas ir Gimimas. Šiandieninės patirtys pribuvėjystės istorijos kontekste | Laimė Kiškūnė, Rima Pociūtė

Atsisiųsti knygą Gimdymas ir Gimimas. Šiandieninės patirtys pribuvėjystės istorijos kontekste pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Dialogo kultūros institutas

 • Išleidimo metai: 2005
 • Formatas: 17×24, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 312
 • ISBN ar kodas: 9955-545-24-0


 • Gimdymas ir Gimimas. Šiandieninės patirtys pribuvėjystės istorijos kontekste.pdf
  Gimdymas ir Gimimas. Šiandieninės patirtys pribuvėjystės istorijos kontekste.epub
  Gimdymas ir Gimimas. Šiandieninės patirtys pribuvėjystės istorijos kontekste.mobi


  Gimdymas ir Gimimas. Šiandieninės patirtys pribuvėjystės istorijos kontekste pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Gimdymas ir Gimimas. Šiandieninės patirtys pribuvėjystės istorijos kontekste pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Gimdymas ir Gimimas. Šiandieninės patirtys pribuvėjystės istorijos kontekste knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Gimdymas ir Gimimas. Šiandieninės patirtys pribuvėjystės istorijos kontekste pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Gimdymas ir Gimimas. Šiandieninės patirtys pribuvėjystės istorijos kontekste aprašymas

  Aprašymas

  Tai antropologinė knyga, skirta gimdymo ir gimimo kultūrai Lietuvoje. Joje pasaulio ir Lietuvos pribuvėjystės bei akušerijos istorijos kontekste pateikiama autentiška etnokultūrinė medžiaga, atspindinti senąsias mūsų tautos pribuvėjystės tradicijas, moterų gimdymo patirtis, su gimdymu ir gimimu susijusius ritualus. Greta –ir šių dienų pribuvėjų bei mamų ir tėčių patirtys, atveriančios kitokią gimdymo sampratą nei ta, kuri būdinga moderniajai visuomenei ir medicinai, atmetusioms senųjų tradicijų išmintį ir pasitikinčioms tik naujomis technologijomis.
  Knygoje daug informacijos apie natūralaus gimdymo judėjimus Lietuvoje ir pasaulyje, jų dvasingumą, paneigiančios mitus apie natūralaus gimdymo namuose ar gimdymo vandenyje grėsmes. Siekis prisiimti asmeninę atsakomybę už savo gimdymą ir kūdikio gimimą bei išnaudoti nėštumo ir gimdymo būseną savo dvasiniam augimui čia pateikiamas kaip neišvengiama alternatyva, vyraujant požiūriui į gimdymą vien kaip į materialų reprodukcijos procesą, kuriam svarbiausia užtikrinti medicininę priežiūrą, visiškai nepaisant dvasinių dalyvaujančiųjų gimtyje poreikių.

  Leave a Reply