Grafiniai darbai su Adobe Illustrator CC pdf, epub, mobi

Grafiniai darbai su Adobe Illustrator CC | Eimantas Narvydas

Atsisiųsti knygą Grafiniai darbai su Adobe Illustrator CC pdf, epub, mobi

Leidėjas:
KTU leidykla Technologija

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 116
 • ISBN ar kodas: 9786090211809 • Grafiniai darbai su Adobe Illustrator CC.pdf
  Grafiniai darbai su Adobe Illustrator CC.epub
  Grafiniai darbai su Adobe Illustrator CC.mobi


  Grafiniai darbai su Adobe Illustrator CC pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Grafiniai darbai su Adobe Illustrator CC pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Grafiniai darbai su Adobe Illustrator CC knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Grafiniai darbai su Adobe Illustrator CC pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Grafiniai darbai su Adobe Illustrator CC aprašymas

  Aprašymas

  Mokomoji knyga “Grafiniai darbai su Adobe Illustrator CC” – tai viena pirmųjų knygų lietuvių kalba apie Adobe Illustrator CC.
  Leidinyje išdėstytos bendrosios skaitmeninės grafikos žinios, supažindinama su Adobe Illustrator CC darbo aplinkos ypatumais, aprašomi grafinio apdorojimo metodai. Pateiktos užduotys leis praktiškai panaudoti medžiagą ir savarankiškai tobulinti darbo įgūdžius. Susipažinus su programos teikiamomis galimybėmis, išbandžius įrankius ir redagavimo būdus, bus lengviau rasti kūrybinius sprendimus, tinkamai suplanuoti darbo eigą ir numatyti rezultatus.

  Leave a Reply