Grandyk ir mėgaukis. Užburtas sodas pdf, epub, mobi

Grandyk ir mėgaukis. Užburtas sodas |

Atsisiųsti knygą Grandyk ir mėgaukis. Užburtas sodas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Trys nykštukai

 • Išleidimo metai: 2018
 • Formatas: 21×26, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 16
 • ISBN ar kodas: 9789955077435


 • Grandyk ir mėgaukis. Užburtas sodas.pdf
  Grandyk ir mėgaukis. Užburtas sodas.epub
  Grandyk ir mėgaukis. Užburtas sodas.mobi


  Grandyk ir mėgaukis. Užburtas sodas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Grandyk ir mėgaukis. Užburtas sodas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Grandyk ir mėgaukis. Užburtas sodas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Grandyk ir mėgaukis. Užburtas sodas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Grandyk ir mėgaukis. Užburtas sodas aprašymas

  Aprašymas

  Tyrinėk užburto sodo pasaulį, kuriame skraido drugiai, žydi gėlės ir kurkia varlės. Pridedama medine lazdele kąsnelį po kąsnelio nugrandyk juodąjį dažų sluoksnį. Po juo slypi užkerėtas sodas, ryškiaspalvės atogrąžų gėlės, žuvys ir paukščiai. Laukiantys, kol juos atrasi. Žiūrėdamas į spalvotus kontūrus ir kai kurias juodai neužteptas detales, gali įsivaizduoti, ką pamatysi.

  Tegu tavo sodas auga!

  Gali rinktis:
  Nugrandyti visus paviršius ir raštus Nugrandyti tik kelias detales, kurias nori išryškinti Pasirinktinai nugrandyti paveiklėlyje savo sugalvotus raštus, linijas ir taškus

  Leave a Reply