Grąžink mane pdf, epub, mobi

Grąžink mane | B. A. Paris

Atsisiųsti knygą Grąžink mane pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla

 • Išleidimo metai: 2019
 • Formatas: kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 328
 • ISBN ar kodas: 9786094800559


 • Grąžink mane.pdf
  Grąžink mane.epub
  Grąžink mane.mobi


  Grąžink mane pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Grąžink mane pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Grąžink mane knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Grąžink mane pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Grąžink mane aprašymas

  Aprašymas

  Anglų rašytojos, tikros įtampos ir psichologinių trilerių meistrės B. A. Paris knyga „Grąžink mane“ sukels begales klausimų, išlaikys nežinomybę ir audrins vaizduotę iki paskutinio puslapio. Tai pasakojimas apie dingusią moterį ir keistus ženklus, kurie gąsdina jos buvusį vaikiną ir seserį. Ar gali būti, kad ji grįžo?

  Ji dingo. Jis gyveno toliau. Visos paslaptys buvo saugios – iki dabar.

  Finas ir Leila yra jauni, įsimylėję ir jiems dabar atostogos. Jie važiuoja greitkeliu, kai Finas nusprendžia sustoti poilsio aikštelėje pasinaudoti tualetu. Jis iššoka iš automobilio, užrakina duris ir nueina. Kai grįžta – Leilos nebėra. Daugiau jis jos nematė. Tokią istoriją Finas papasakoja ir policijai. Tačiau tai nėra visa istorija.

  Praėjus daugiau nei dešimtmečiui Finas kuria naują gyvenimą su Leilos seserimi Elena. Juos suartino bendras gedulas ir jiedu liko drauge. Tačiau yra kažkas, ko Finas apie Eleną vis dar nesupranta. Jo širdis nori tikėti, kad ji skirta jam, nors šeštasis jausmas kužda nepasitikėti Elena.

  Prieš pat Fino ir Elenos vestuves, Finas sulaukia telefono skambučio. Kai kas iš jo praeities matė Leilą. Yra ir kitų užuominų. Prie Fino ir Elenos namų atsiranda seni Leilos daiktai. Slaptos žinutės, užuominos, įspėjimai. Jei Leila gyva, ko ji nori? Ir kiek ji žino?

  Romanas „Grąžink mane“ – tai psichologinis trileris, kuris privers jus abejoti viskuo iki pat pribloškiančios kulminacijos.

  „Štai dėl tokių nuostabių knygų kaip „Grąžink mane“ mes dabar gyvename naujajame saspenso aukso amžiuje.“

  Lee Child, rašytojas, knygų „Nesidairyk atgal“, „Vienas šūvis“ autorius

  „Išskirtinis, hičkokiškas trileris… B. A. Paris sąžiningai žaidžia su skaitytoju vesdama jį iki malonios atomazgos. Gudraus psichologinio saspenso gerbėjai bus ypatingai apdovanoti.“

  Publishers Weekly

  „B. A Paris sukuria gerą siužetą ir įneša šiek tiek naujo vėjo į seną geros ir blogos sesers charakterių dinamiką.“

  New York Times Book Review

  B. A. Paris užaugo Anglijoje, tačiau ilgiausiai gyveno Prancūzijoje. Ji dirbo finansų srityje, mokytojavo. Šiuo metu gyvena Didžiojoje Britanijoje su vyru, turi penkias dukras. „Grąžink mane“ yra trečioji jos knyga. Pirmosios dvi – „Anapus uždarų durų“ ir „Palūžusi“ sulaukė didelio skaitytojų susidomėjimo.

  Iš anglų kalbos vertė Laima Pacevičienė

  Leave a Reply