Greitaeigis Laiko liftas pdf, epub, mobi

Greitaeigis Laiko liftas | Tautvyda Marcinkevičiūtė

Atsisiųsti knygą Greitaeigis Laiko liftas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 15×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 148
 • ISBN ar kodas: 9789986397151


 • Greitaeigis Laiko liftas.pdf
  Greitaeigis Laiko liftas.epub
  Greitaeigis Laiko liftas.mobi


  Greitaeigis Laiko liftas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Greitaeigis Laiko liftas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Greitaeigis Laiko liftas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Greitaeigis Laiko liftas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Greitaeigis Laiko liftas aprašymas

  Aprašymas

  Tai netikėtų, originalių poetinių formų knyga – žodžiai, skiemenys, svetimvardžiai, tradicinė ir netradicinė eilėdara, poetinė proza, visa ši įvairovė pasitelkiama mintims ir išgyvenimams reikšti. Poetė prisiliečia prie daugelio dabarties socialinių aktualijų, jos reagavimai aštrūs ir raiškūs.
  „Poetinė programa neturi nieko bendro su pogromais, pagrūmojimais kitaip manantiems, bet dar šveicarų kilmės lingvistas Ferdinandas de Saussure’as teigė, kad riba, skirianti kalbas, negali nebūti sąlygiška. Ir jis vartojo sąvoką „langage articulé“. Lotyniškosios kilmės „articulé“ reiškia „sudėtinė dalis“, „skaidymas“, o kalboje skaidymas gali reikšti arba garsinės grandinės skaidymą į skiemenis, arba reikšmių grandinės skaidymą į prasmės vienetus.
  Bet Poezija nėra vien teorija, nors pastaroji galėtų būti tuo oru, kurį Poezija turėtų įkvėpti, kad neuždustų. Nes Poezija – tai nušvitimas, kai rašoma ir skaidoma intuityviai, kad dar labiau išryškėtų net skirtingiausias reikšmes turinčių žodžių vidinis giminingumas, kaskart nustebindamas kūrėją dėl atsirandančių papildomų eilėraščių suvokimo prasmių juos berašant.
  Šių eilėraščių kūrimo metu buvau absoliučiai įsitikinusi, kad juos įmanoma rašyti tik taip ir niekaip – kitaip.
  Taigi. Teorija ir svaigus įkvėpimas.“

  Tautvyda Marcinkevičiūtė

  Leave a Reply