Grėjaus kalnas pdf, epub, mobi

Grėjaus kalnas | John Grisham

Atsisiųsti knygą Grėjaus kalnas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Jotema

 • Išleidimo metai: 2015
 • Formatas: 15×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 384
 • ISBN ar kodas: 9789955135449


 • Grėjaus kalnas.pdf
  Grėjaus kalnas.epub
  Grėjaus kalnas.mobi


  Grėjaus kalnas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Grėjaus kalnas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Grėjaus kalnas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Grėjaus kalnas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Grėjaus kalnas aprašymas

  Aprašymas

  Johnas Grishamas turi naują heroję… ir ji – kupina netikėtumų.

  Samantos Kofer karjera didžiulėje Volstrito teisė firmoje klostosi kuo puikiausiai, tačiau recesija, ir ji patenka į etatų mažinimo mėsmalę. Tačiau Samanta – viena iš bendradarbių, kuriai “pasisekė”. Jai pasiūloma metus be atlygio dirbti teisinės pagalbos klinikoje, o po to galbūt atsiras menkutė galimybė sugrįžti į ankstesnes pareigas.
  Samanta iš Manhatano persikelia į nedidelį Virdžinijos miestelį Breidį pačiame kalnuotosios Apaleičijos viduryje. Ten Kalnų teisinės pagalbos klinikai vadovaujanti Metė Vajat daugybę metų be atlygio gina paprastus žmones ir padeda spręsti jų problemas, kai niekas nesiima ginti jų teisių. Netrukus Samanta sužino, kad Breidis, kaip ir daugelis mažų miestelių, slepia nemažai paslapčių.
  Naujas darbas ir pažintis su teisininku Donovanu Grėjumi, Samantą nuveda į tamsų ir pavojingą pasaulį, kur įstatymai dažnai laužomi, taisyklių nepaisoma, o į žmones numojama ranka. Smurtas tyko čia pat už kampo, ir per kelias savaites Samanta pasijunta įtraukta į bylinėjimąsi, kuris tampa mirtinai pavojingas.

  “Johno Grishamo knygos išradingos, lakios vaizduotės ir smagios, kupinos sudėtingų, įdomių žmonių.”
  The Washington Post

  “Teisė iš esmės sukelia dramą, ir naujasis J. Grishamo kūrinys leis pažvelgti iš vidaus į nešvarius teismo proceso ir valdžios mechanizmus, o kartu suteiks ganėtinai pramogos.”
  Los Angeles Times

  Iš anglų kalbos vertė Jonas Čeponis

  Leave a Reply