Grožio mitai: visa tiesa apie kosmetiką ir grožio priemones pdf, epub, mobi

Grožio mitai: visa tiesa apie kosmetiką ir grožio priemones | Tiina Orasmäe-Meder, Yana Zubtsova

Atsisiųsti knygą Grožio mitai: visa tiesa apie kosmetiką ir grožio priemones pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Obuolys

 • Išleidimo metai: 2017
 • Formatas: 14×20, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 304
 • ISBN ar kodas: 9786090401330 • Grožio mitai: visa tiesa apie kosmetiką ir grožio priemones.pdf
  Grožio mitai: visa tiesa apie kosmetiką ir grožio priemones.epub
  Grožio mitai: visa tiesa apie kosmetiką ir grožio priemones.mobi


  Grožio mitai: visa tiesa apie kosmetiką ir grožio priemones pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Grožio mitai: visa tiesa apie kosmetiką ir grožio priemones pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Grožio mitai: visa tiesa apie kosmetiką ir grožio priemones knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Grožio mitai: visa tiesa apie kosmetiką ir grožio priemones pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Grožio mitai: visa tiesa apie kosmetiką ir grožio priemones aprašymas

  Aprašymas

  Gydytoja kosmetologė Tiina Orasmäe-Meder ir žurnalistė bei grožio tinklaraštininkė Yana Zubtsova su grožio mitais susidūrė skirtingomis aplinkybėmis. Pradėjusi dirbti Tiina pastebėjo, kad klienčių žinios apie grožio puoselėjimą ir kosmetikos priemones dažnai neatitinka realybės. Pasirodo, kad moterys ir merginos nuogąstauja dėl kosmetikoje esančių parabenų, nėra tikros dėl antiperspirantų saugumo, tiki, kad organinė kosmetika yra saugiausia. Per kiekvieną konsultaciją ji aiškindavo klientei, kas ir kaip. Paskui ateidavo kita…

  Yana turėjo „Grožio“ skiltį įvairiuose žurnaluose ir parašė daugybę straipsnių šia tema. Tik tada, kai tapo tinklaraščio beautyinsider.ru bendraautore ir pradėjo gauti skaitytojų atsiliepimų, Yana suvokė, kaip noriai žmonės tiki tuo, ką kalba draugės, o ne specialistai. Dauguma straipsnių buvo komentuojami pradedant: „O mano pažįstama…“

  Susitikusios moterys nutarė parengti naują tinklaraščio skiltį, kurią pavadino „Ar tiesa, kad…“ Sulaukusios daugybės moterų komentarų ir klausimų jos nusprendė įrašus paversti knyga.

  Knyga suskirstyta į skyrius:

  • Skyrius „Kosmetikos parduotuvėje“griauna mitus apie naudingas ir žalingas veido priežiūros priemonių sudedamąsias dalis, taip pat atsako į klausimus, ar kremas gali sukelti alergiją, jeigu ant jo pakuotės parašyta „hipoalerginis“, ar visada brangūs kremai yra geresni už pigesnius ir kt.

  • Skyriuje „Grožio salone“ surinkti mitai, kuriuos palaiko ne tik klientai, bet ir kosmetologai.

  • Skyrius „Paplūdimyje“ skirtas mitams apie apsaugą nuo saulės ir ultravioletinių spindulių žalą.

  • Skyrius „Gatvėje, kelionėje, sporto klube“ skirtas klausimams, kaip reikia rūpintis oda prieš einant pasivaikščioti, skrendant lėktuvu ir sportuojant.

  • Skyriuje „O dar sako…“ surinkti mitai, kurie nepateko į ankstesnius skyrius, bet kuriuos taip pat labai norisi išsklaidyti. Kam į kremus dedama augalų kamieninių ląstelių? Ar galima priprasti prie brangios kosmetikos? Ar pirtys jaunina organizmą?

  Iš rusų kalbos vertė Viktorija Šenbergs

  Leave a Reply