Grožis kaip būties būsena: proto ir dvasinio kelio valdymas pdf, epub, mobi

Grožis kaip būties būsena: proto ir dvasinio kelio valdymas | Solomon Katz

Atsisiųsti knygą Grožis kaip būties būsena: proto ir dvasinio kelio valdymas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Dajalita

 • Išleidimo metai: 2019
 • Formatas: 15×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 260
 • ISBN ar kodas: 9786094241161


 • Grožis kaip būties būsena: proto ir dvasinio kelio valdymas.pdf
  Grožis kaip būties būsena: proto ir dvasinio kelio valdymas.epub
  Grožis kaip būties būsena: proto ir dvasinio kelio valdymas.mobi


  Grožis kaip būties būsena: proto ir dvasinio kelio valdymas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Grožis kaip būties būsena: proto ir dvasinio kelio valdymas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Grožis kaip būties būsena: proto ir dvasinio kelio valdymas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Grožis kaip būties būsena: proto ir dvasinio kelio valdymas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Grožis kaip būties būsena: proto ir dvasinio kelio valdymas aprašymas

  Aprašymas

  Psichologo ir meditacijų praktiko Solomon Katz knyga „Grožis kaip būties būsena: proto ir dvasinio kelio valdymas“ – tai kelionė į save ir savo protą bei pamokos, kaip paversti save geriausiu savo draugu.

  Šią knygą perskaityti turi visi, kas tik turi protą. Protas yra galingas įrankis, kupinas didžiulio kūrybiškumo ir išradingumo. Tačiau jei naudosime jį netinkamai, protas gali tapti kančios priežastimi. „Grožis kaip būties būsena“ atskleidžia skaitytojams, kaip tinkamai naudotis savo protu, kad ramybė įsigalėtų ne tik asmeniniame gyvenime, bet ir netgi visame pasaulyje.

  Kai protas yra tinkamoje būsenoje, atsiveria širdis, o su ja ateina džiaugsmas. Knyga „Grožis kaip būties būsena“ veda skaitytoją į džiaugsmo ir dvasinio nušvitimo karalystę. Čia randami ir atsakymai į svarbiausius gyvenimo klausimus. Kai kelias, kuris pristatomas šioje knygoje, pamažu tampa vis dvasingesnis, kyla idėjos – konceptualiai ir literatūriškai gražios, nes jos kyla iš pačios širdies.

  „Kai pirmą kartą paėmiau į rankas knygą „Grožis kaip būties būsena“, mane sužavėjo pavadinimas ir viršelis. Parašyta psichologo, turinčio gilų dvasinį pašaukimą, knyga man suteikė daug informacijos ir įkvėpė. Ji patenkino tiek mano proto alkį žinioms, tiek mano dvasios alkį dieviškumui. Dr. Katz sujungė asmenines įžvalgas, poeziją ir patirtis su praktinėmis psichologijos ir dvasinių praktikų žiniomis. „Grožis kaip būties būsena“ – tai vadovas kiekvienam, siekiančiam suprasti dvasingumą, tuo pačiu tvarkantis su protu, kuris dažnai stabdo mūsų aukštesnių tikslų siekius. Geriausiai, galite atsiversti bet kurį šios knygos puslapį ir išmokti ką nors svarbaus, reikalingo kaip tik šią akimirką. Tai puiki knyga, kupina naudingų pasiūlymų mūsų psichologinei ir dvasinei gerovei.“

  Lynnda Pollio, rašytoja, knygos „Trusting the Currents“ autorė

  Solomon Katz – amerikiečių psichologas, rašytojas, lektorius. Jo susidomėjimas meditacija nuvedė S. Katz į Aziją, kur jis nemažai laiko praleido kaip budistų vienuolis Birmoje ir Šri Lankoje. Grįžęs namo, ėmėsi daktaro disertacijos ir trejus metus praktikavo tylos meditacijas. Harvardo universitete Solomon Katz baigė pasaulio religijų ir psichologijos studijas. Jis mokėsi, praktikavo ir pats mokė psichologijos. Šiuo metu jis dirba klinikiniu psichologu Masačusetse.

  Iš anglų kalbos vertė Regina Bylienė

  Leave a Reply