Gundomoji. Ciklo “Nakties namai” 6-oji knyga pdf, epub, mobi

Gundomoji. Ciklo

Atsisiųsti knygą Gundomoji. Ciklo “Nakties namai” 6-oji knyga pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2011
 • Formatas: Kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 360
 • ISBN ar kodas: 9786090100974 • Gundomoji. Ciklo “Nakties namai” 6-oji knyga.pdf
  Gundomoji. Ciklo “Nakties namai” 6-oji knyga.epub
  Gundomoji. Ciklo “Nakties namai” 6-oji knyga.mobi


  Gundomoji. Ciklo “Nakties namai” 6-oji knyga pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Gundomoji. Ciklo “Nakties namai” 6-oji knyga pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Gundomoji. Ciklo “Nakties namai” 6-oji knyga knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Gundomoji. Ciklo “Nakties namai” 6-oji knyga pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Gundomoji. Ciklo “Nakties namai” 6-oji knyga aprašymas

  Aprašymas

  P. C. Cast romanas „Gundomoji“ – tai jau šeštoji ciklo Nakties namai dalis. Tarp Stivės Rei ir Zojos vis daugėja tamsių paslapčių, įtarinėjimų – grėsmė iškyla ne tik jų draugystei, bet ir Nakties namams.
  Kartu su draugais atlikusi žygdarbį , iš Tulsos išvijusi Kaloną ir Neferetę, Zoja tikisi atsikvėpti. Tačiau atokvėpio nėra – pati Zoja ir jos žavusis karys Starkas gyja po sunkių sužalojimų, o jaunikliai, patyrę siaubingą Neferetės valdžią, stengiasi atsitiesti. Tuo tarpu Zoja jaučia neaiškią ir neišvengiama sąsaja su A-ja, senovės čerokių mergele, kuri vienintelė įstengė sugundyti Kalonos kūną ir sielą. Ar gali šis A-jos ryšys su Zoja paveikti Zojos sugebėjimus atsispirti pavojingoms nemirtingojo vilionėms?
  Išskirtinių raudonosios vampyrės galių turinti Stivė Rei tikisi pati susitvarkyti su paslaptimi, kurią slepia nuo geriausios draugės. Bet mistiška, grėsminga jėga, iki šiol tūnojusi tuneliuose po Tulsos depu, ima plisti. Stivė Rei stengiasi nuslėpti nuo Zojos, kur buvo ir ką veikė, tad šią apninka abejonės, ar iš tiesų galima pasitikėti žmogumi, iš kurio niekada nesitikėjo išdavystės.

  Leave a Reply