Gydanti medetka pdf, epub, mobi

Gydanti medetka | Daiva Karpavičiūtė

Atsisiųsti knygą Gydanti medetka pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Obuolys

 • Išleidimo metai: 2017
 • Formatas: 15×22, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 160
 • ISBN ar kodas: 9786090400685 • Gydanti medetka.pdf
  Gydanti medetka.epub
  Gydanti medetka.mobi


  Gydanti medetka pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Gydanti medetka pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Gydanti medetka knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Gydanti medetka pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Gydanti medetka aprašymas

  Aprašymas

  Daugelio šalių liaudies medicina vertina šias skaisčiažiedes gėles, nes jos geba įveikti daug įvairių sveikatos bėdų. Lietuvoje, kaip ir kaimyniniuose kraštuose, ne tik kaimo išminčiai, bet ir dažna močiutė žinojo, kad medetkos padeda išgydyti burnos ertmės ir gerklės ligas, įskaitant parodontozę. Medetka yra pirma vaistažolė, rekomenduojama sunkiai menopauzę išgyvenančioms moterims, venų uždegimui malšinti, gydyti opoms, žaizdoms, pūliniams, votims, smarkiems sumušimams, malšinti mastitui. Jų tepalu tinka tepti alerginių bėrimų vietas, nudegimus, šviesinti pigmentines dėmes.

  Žinovai medetkų žiedų nuovirais nuo seno gydo nesveikuojančias kepenis ir blužnį, jie švelnina skrandžio spazmus, gelbsti įsismarkavus skrandžio ar dvylikapirštės žarnos opai, gastritui, išryškėjus rachitui, skrofuliozei. Nepamainoma ši vaistažolė ir kamuojamiems venų varikozės, hemorojaus.

  Lietuvių liaudies medicina medetkai tradiciškai priskiria priešvėžines galias. Ir kitose šalyse seniausiai žinoma, kad besigrumiančiam su onkologine liga medetkos yra stebuklingai veiksminga pagalbinė priemonė. Brazilai ją netgi vadina „vėžį nugalinčia žole“.

  Ypač naudinga medetka dar ir todėl, kad yra viena iš saugiausių vaistažolių, beveik neturinti šalutinio poveikio, todėl tinkanti ir vaikams.

  Leave a Reply