Gydomės actu, soda ir druska pdf, epub, mobi

Gydomės actu, soda ir druska | Olga Romanova

Atsisiųsti knygą Gydomės actu, soda ir druska pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Obuolys

 • Išleidimo metai: 2009
 • Formatas: 15 x 21,5, Minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 108
 • ISBN ar kodas: 9786094030604 • Gydomės actu, soda ir druska.pdf
  Gydomės actu, soda ir druska.epub
  Gydomės actu, soda ir druska.mobi


  Gydomės actu, soda ir druska pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Gydomės actu, soda ir druska pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Gydomės actu, soda ir druska knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Gydomės actu, soda ir druska pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Gydomės actu, soda ir druska aprašymas

  Aprašymas

  Gydomasis actas, druska ir soda – štai vaistai, kurie gali ne tik greitai palengvinti ūmių susirgimų sukeltas kančias, bet ir ilgamečio aplaidaus požiūrio į savo organizmą pakirstą sveikatą. Juk šiuos tris nepakeičiamus žmogaus palydovus kiekviena šeimininkė visuomet turi po ranka. Tai, kas mus nuolat supa, kas faktiškai yra mūsų organizmo dalis, įeina į kraujo, limfos bei kai kurių audinių sudėtį, gali tapti veiksmingu vaistu. Reikia tik mokėti tuo naudotis. Liaudies medicina siūlo daugybę mūsų protėvių kartų išbandytų receptų ir rekomendacijų. Ar žinojote, kad:
  Obuolių actas sėkmingai įveikia anginas bei tonzilitus, padeda susigrąžinti sveiką miegą, numalšina venų uždegimus.
  Arbatos actas nuostabiai išvalo iš organizmo šlakus, normalizuoja medžiagų apykaitą, efektyviai gydo migrena ir disbakteriozę.
  Vyno actas pagelbėja sergant artritu ir podagra, panaikina nuospaudas ir karpas, padeda pasitempus raiščius bei raumenis.
  Soda ir druska gali sėkmingai pakeisti brangius vaistinius preparatus kovojant su rimčiausiomis ligomis.

  Leave a Reply