Gydymas šviesa pdf, epub, mobi

Gydymas šviesa | Barbara Ann Brennan

Atsisiųsti knygą Gydymas šviesa pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Mijalba

 • Išleidimo metai: 2018
 • Formatas: 20×26, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 188
 • ISBN ar kodas: 9786094690549


 • Gydymas šviesa.pdf
  Gydymas šviesa.epub
  Gydymas šviesa.mobi


  Gydymas šviesa pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Gydymas šviesa pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Gydymas šviesa knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Gydymas šviesa pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Gydymas šviesa aprašymas

  Aprašymas

  Mano asmeninė kelionė ir pažangaus gydymo koncepcijos, kurios padės jums susikurti trokštamą gyvenimą.

  Barbara Ann Brennan yra žinoma gydūnė ir žmogaus energijos lauko tyrinėtoja. Šioje knygoje ji išsamiai aprašo energinį žmogaus lauką, nagrinėja jo struktūrą, funkcijas ir sąsajas su fizinio kūno sveikata. Barbara Brennan taip pat pasakoja apie savo vaikystę, apie pirmąsias pažintis su žmogaus sąmonės paslaptimis, apie savo profesinį kelią nuo darbo NASA struktūrose iki energinės gydūnės veiklos, apie dvasinius vedlius, kurie lanko mus iš nematerialių sferų.

  Visas pasakojimas paįvairintas konkrečiais pavyzdžiais iš autorės praktikos.

  Iš anglų kalbos vertė Andrius Rondomanskis, Laimutė Marija Žukauskienė

  Ištrauka

  Spalvos apie žmogaus kūną vadinamos aura. Aurą gaubia paslapties šydas, toks pat paslapties šydas gaubia žmones, kurie auras mato. Sakoma, kad jie turi magiškų, paslaptingų galių. Aš taip nemanau. Man aura nėra paslaptingas dalykas. Tai toks pat natūralus reiškinys, kokius tiria NASA ir Goddardo centras. Yra tik vienas skirtumas: Žemės ir kosmoso reiškinius mes mokame išmatuoti ir turime tam skirtų prietaisų, o auros kol kas kiekybiškai įvertinti negalime. Galbūt pirmiau turėtume geriau ištyrinėti, kas yra sąmonė ir kas yra gyvybė. Tada, galimas daiktas, išmoktume matuoti auras. Įvyktų fizikos, psichologijos ir neurologijos tuoktuvės. Atsirastų naujas mokslas. O kol jo nėra, bandau aiškinti šį nuostabų reiškinį savais metodais, kad mes geriau pažintume save ir pasaulį, kurio dalis esame.

  Kadangi nėra jokių fizinių prietaisų energiniams reiškiniams tirti, kaip prietaisą naudoju savo viršjutiminius pojūčius. Kiekvienas naujas atradimas šioje srityje mane nuoširdžiai stebino. Tiesą sakant, tokių atradimų nesitikėjau. Jie privertė mane atsisakyti kai kurių senų nuostatų apie žmogaus energijas. Žinoma, tai mane trikdė ir netgi baugino, bet aš niekam to nesakiau. Tai buvo paslaptis, kurią saugojau daug metų.

  Mes tik pradėjome tyrinėti gyvybės energijos laukus. Esame kūdikystės stadijoje. Tiesą sakant, mokslas šios temos dar nepalietė. Rimtų tyrimų beveik nėra. Todėl, kol mokslas snaudžia, man belieka pasikliauti savo viršjutiminiais pojūčiais ir tokiu būdu rinkti informaciją apie gyvybės energijas bei jų vaidmenį mūsų gyvenimuose.

  Kviečiu ir jus prisidėti prie šio tyrimo. Pajuskite naujų atradimų dvasią! Perskaitykite šią knygą. Viliuosi, ji pažadins smalsumą ir jūs nuoširdžiai susidomėsite energijos laukais, kurie gaubia žmogaus kūną. Vis daugiau žmonių įsisąmonina, kad šie laukai iš tikrųjų egzistuoja. Susidomėjimas jais didėja. Kodėl taip yra? Nes tik taip mes atsakysime į klausimus, kurie esamo mokslinio supratimo ribose lieka neatsakyti. Kitaip mes nesuprasime, kas yra fizinis žmogaus kūnas ir kaip veikia jo energijos.

  Taigi pradedu nuo hipotezės, kad mūsų fiziniai kūnai yra kupini energijų. Kai kurias jų išmatuoti mes galime. Visi žino, kad kūnu teka elektros srovės ir kad kūnas turi magnetinį lauką. Kuo energija tankesnė, tuo lengviau ją užfiksuoti prietaisais. Įmanoma netgi nustatyti akupunktūrinius meridianus. Dauguma specialistų, kurie domisi žmogaus energijomis, laikosi nuomonės, kad visą tą energiją generuoja kūnas. Apie kitokias energijas jie net nekalba. Bet ar jie teisūs? Ar tai visos energijos, kurios susijusios su žmogaus kūnu? Gal yra energijų, kurios su kūnu susijusios, bet jas generuoja ne kūnas? Gal kai kurios iš tų energijų atsiranda pirmiau nei fizinis kūnas?

  Keista, kad subtiliosios energijos, kurių kol kas neįmanoma išmatuoti, nepripažįstamos, nes apie jas daug amžių kalba įvairios kultūrinės ir religinės tradicijos. Gal vertėtų priimti prielaidą, kad tos energijos egzistuoja ir kad jos išlieka net kūnui mirus? Senosios tradicijos irgi neturėjo prietaisų toms energijoms matuoti, tačiau jų egzistavimu neabejojo.

  Leave a Reply