Gyvenimas arklidėse pdf, epub, mobi

Gyvenimas arklidėse | Feliksas Paškevičius

Atsisiųsti knygą Gyvenimas arklidėse pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Feliksas Paškevičius

 • Išleidimo metai: 2014
 • Formatas: 16×22, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 312
 • ISBN ar kodas: 9789955633112


 • Gyvenimas arklidėse.pdf
  Gyvenimas arklidėse.epub
  Gyvenimas arklidėse.mobi


  Gyvenimas arklidėse pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Gyvenimas arklidėse pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Gyvenimas arklidėse knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Gyvenimas arklidėse pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Gyvenimas arklidėse aprašymas

  Aprašymas

  Romanas “Gyvenimas arklidėse” – pirmasis lietuvoje populiaraus amerikiečių rašytojo (poeto ir prozininko) Čarlio Bukovskio ir japonų peozijos “senriu” stiliumi parašytas chuliganiškas trieilis romanas.
  Seras didysis Benas – girtuoklis ir rašytojas, praeityje įžymus regbininkas, nuolatinis alaus ir naktinių barų lankytojas. Geria ir mušasi, daro tai meistriškai, įkaušęs ieško naktinių plaštakių meilės. Monstras kaunasi su chuliganų baikerių gauja, skęsta kraujo jūroje, nors nėra kaltas…
  Trieilių romane “Gyvenimas arklidėse” verda žemųjų sluoksnių gyvenimas: bedarbiai ir prostitutės, mušeikos ir girtuokliai, lošėjai ir vagys, padugnės ir valkatos. Alaus okeanas, kraujo fontanai ir daug bjaurasties. Pribloškiantis vulgarių žmonių ir iš koto verčiančių absurdiškų situacijių kokteilis, sukurtas kandžios satyros, subtilios ironijos ir humoro stiliumi.

  Leave a Reply