Gyvenimas čia ir anapus pdf, epub, mobi

Gyvenimas čia ir anapus | Sylvia Browne, Lindsay Harrison

Atsisiųsti knygą Gyvenimas čia ir anapus pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Dajalita

 • Išleidimo metai: 2013
 • Formatas: 15×22, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 304
 • ISBN ar kodas: 9786094240300


 • Gyvenimas čia ir anapus.pdf
  Gyvenimas čia ir anapus.epub
  Gyvenimas čia ir anapus.mobi


  Gyvenimas čia ir anapus pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Gyvenimas čia ir anapus pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Gyvenimas čia ir anapus knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Gyvenimas čia ir anapus pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Gyvenimas čia ir anapus aprašymas

  Aprašymas

  “Gyvenimas čia ir anapus” kupinas stulbinančių atradimų, įžvalgių pastabų ir slėpiningų pasakojimų tų, kurie lankėsi Anapusybėje, yra nepakartojamas pomirtinio gyvenimo vadovas. Knyga “Gyvenimas čia ir anapus” atsako į svarbiausią klausimą: koks gyvenimas mūsų laukia Anapus?

  Aiškiaregė, milijonus žmonių supažindinusi su kitoje dimensijoje slypinčiu pasauliu, veda skaitytojus sielos kelius ir pateikia neregėtą pasaulio, kuriame mirę artimieji kantriai laukia mūsų, paveikslą. Skaitytojai susipažins su stulbinančiais atradimais tų, kurie lankėsi Anapusybėje.

  “Gyvenimas anapus” – tai nepaprastas pomirtinio gyvenimo vadovas. Argi Jums neįdomu, kur praleisite amžinybę?

  Ši knyga – išminties ir stiprybės šaltinis, kupinas praktiškų patarimų, aiškių rekomendacijų ir širdingų paguodos žodžių. Tai įkvepianti kelionė į kitus pasaulius ir patikimas dvasinis vedlys naujojo tūkstantmečio akivaizdoje.

  Iš anglų kalbos vertė E. Juškevičius

  Leave a Reply