Gyvenimas: širdies trapumas pdf, epub, mobi

Gyvenimas: širdies trapumas | Valerio Albisetti

Atsisiųsti knygą Gyvenimas: širdies trapumas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Katalikų pasaulio leidiniai

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 15×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 165
 • ISBN ar kodas: 9789955293231


 • Gyvenimas: širdies trapumas.pdf
  Gyvenimas: širdies trapumas.epub
  Gyvenimas: širdies trapumas.mobi


  Gyvenimas: širdies trapumas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Gyvenimas: širdies trapumas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Gyvenimas: širdies trapumas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Gyvenimas: širdies trapumas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Gyvenimas: širdies trapumas aprašymas

  Aprašymas

  “Rašau visiems, bet pirmiausia tiems, kurie nepainioja dvasinių ieškojimų su atliekamais vaidmenimis, nesidžiaugia savo statusu ir nemano, jog viską žino. Rašau tiems, kurie visada yra pasirengę mokytis ir atsiversti. Visur įžvelgiu prasmę. Jei pasaulis, kuriame gyvename, nepaisant visko, yra nuostabus, tuomet nėra jokių aklagatvių, nenaudingų gyvenimų, klaidingų susitikimų ar prarasto laiko. Šis pasaulis paslaptingas. Apie jį reikia pasakoti. Jį reikia patirti. Neišgyvenu Dievo kaip kažko atskiro nuo žmonių. Noriu išmokyti suprasti, jog Dievas visų pirma kalba per nesėkmes, nelaimes, prievartą, džiaugsmą, susitikimus, seksualumą, tamsiąsias asmenybės puses… Tai kelionė iš apačios aukštyn. Gyvenimo kelionė.

  Šioje knygoje “Gyvenimas: širdies trapumas” V. Albisetti toliau plėtoja ankstesnėse knygose pradėtą psichodvasingumo temą, nagrinėja visuomenės ir individo prieštaros, vidinio ugdymosi, asmeninio pasirinkimo klausimus.

  Iš italų kalbos vertė Ina Jakaitė

  Leave a Reply