Gyvenimų knyga pdf, epub, mobi

Gyvenimų knyga | Edgar Cayce

Atsisiųsti knygą Gyvenimų knyga pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Luceo

 • Išleidimo metai: 2013
 • Formatas: 15×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 176
 • ISBN ar kodas: 9786098112153


 • Gyvenimų knyga.pdf
  Gyvenimų knyga.epub
  Gyvenimų knyga.mobi


  Gyvenimų knyga pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Gyvenimų knyga pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Gyvenimų knyga knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Gyvenimų knyga pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Gyvenimų knyga aprašymas

  Aprašymas

  “Gyvenimų knyga” nušviečia nepaprastą Edgaro Keisio sugebėjimą skaityti vadinamuosius akašos įrašus, kur surašyta informacija apie visatos materialių daiktų praeitų ir ateitį. Viskas, kas kada nors egzistavo, ir viskas, kas kada nors egzistuos, yra atspindėta akašoje.

  Iš Kentukio kilęs amerikietis Edgaras Keisis (1877-1945) – drąsiausias šio amžiaus pradžios aiškiaregys. Iš visų aiškiaregystės atvejų Keisio fenomenas turbūt buvo pats akivaizdžiausias ir labiausiai neįtikėtinas. Jis matė ne tik visas katastrofas, bet ir pasaulio įvykių eigą. Pavieniams lankytojams jis nuspėdavo ateitį taip pat gerai kaip ir tautoms. Jo pranašystės buvo neįtikėtinai tikslios – beveik šimtu procentu.

  Iš anglų kalbos vertė Vilija Vitkūnienė ir Andrius Rondomanskis

  Knygų komplektas “KOMPLEKTAS. Holograminė visata. Viena visų nepaaiškinamų reiškinių priežastis + Gyvenimų knyga”

  Leave a Reply