Gyvosios mintys pdf, epub, mobi

Gyvosios mintys | Anatolijus Nekrasovas

Atsisiųsti knygą Gyvosios mintys pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Versus aureus

 • Išleidimo metai: 2011
 • Formatas: 14×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 304
 • ISBN ar kodas: 9789955343066


 • Gyvosios mintys.pdf
  Gyvosios mintys.epub
  Gyvosios mintys.mobi


  Gyvosios mintys pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Gyvosios mintys pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Gyvosios mintys knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Gyvosios mintys pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Gyvosios mintys aprašymas

  Aprašymas

  Itin populiaraus ir daugelio šalių skaitytojams žinomo psichologo Anatolijaus Nekrasovo „Gyvosios mintys“ atėjo iš širdies ir sielos gelmių.
  Autorius originaliomis „gyvosiomis“ savo mintimis moko ne tik lavintis, tobulėti, bet ir pertvarkyti mąstymą, suteikti jam didelę energetinę vertę. Tam pasitelkia gilius pojūčius ir jautrias temas: kančia, žmogiškumas, gyvenimo upė, meilės skalė ir prioritetai, laisvė ir atsakomybė, meilės trikampis, vyro ir moters uždaviniai, motinos meilė, tėvystė, giminė, gyvenimo prasmė, vidinis skambėjimas ir kt. Išmokti gyventi laimingai ir sveikai trokšta visi, o iš tikrųjų to pasiekti gali daugelis. Psichologijos meistras siūlo patiems susikurti laimingą gyvenimą.

  Leave a Reply