Gyvūnai (fotoalbumas) pdf, epub, mobi

Gyvūnai (fotoalbumas) | Steve Bloom

Atsisiųsti knygą Gyvūnai (fotoalbumas) pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2004
 • Formatas: kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 424
 • ISBN ar kodas: 9955-08-571-1 • Gyvūnai (fotoalbumas).pdf
  Gyvūnai (fotoalbumas).epub
  Gyvūnai (fotoalbumas).mobi


  Gyvūnai (fotoalbumas) pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Gyvūnai (fotoalbumas) pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Gyvūnai (fotoalbumas) knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Gyvūnai (fotoalbumas) pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Gyvūnai (fotoalbumas) aprašymas

  Aprašymas

  Spalvotų fotografijų albume perteikiamos nuostabiausios laukinės gamtos, kurioje žmogus tėra nepageidaujamas svečias, akimirkos. Dešimt metų prie šios gyvūnų vaizdų serijos dirbęs garsus britų fotografas S. Bliumas siekia atkreipti skaitytojų ir žiūrovų dėmesį ne tik į gamtos grožį, bet ir į šiuo metu itin opią gamtinės aplinkos išsaugojimo problemą.
  Daugiau negu 400 puslapių fotografijų albume publikuojama 200 įspūdingiausių laukinės gamtos nuotraukų iš visų pasaulio žemynų. Gyvūnų ramybė, švelnumas, emocijų protrūkiai, kasdienė kova už būvį, įsiūčio akimirkos, judėjimas – visa tai užfiksuota ir subtiliai perteikta tiems, kurie šio tikrojo grožio natūralioje aplinkoje savo akimis nėra regėję arba nori jį prisiminti.

  Leave a Reply