Heladės šviesa pdf, epub, mobi

Heladės šviesa | Dalia Dilytė

Atsisiųsti knygą Heladės šviesa pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Metodika

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 24×17, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 160
 • ISBN ar kodas: 9786094440830


 • Heladės šviesa.pdf
  Heladės šviesa.epub
  Heladės šviesa.mobi


  Heladės šviesa pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Heladės šviesa pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Heladės šviesa knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Heladės šviesa pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Heladės šviesa aprašymas

  Aprašymas

  Atėnuose gyvena berniukas, vardu Apolodoras. Jis žaidžia, mokosi, sportuoja, o labiausiai mėgsta piešti. Gal kada nors jis taps žymiu Atėnų dailininku. Gyvai ir nuotaikingai rašyti Apolodoro nuotykiai supažindins su Senovės Graikija, kurioje turime ieškoti šiuolaikinės literatūros, mokslo, sporto, vaizduojamojo meno ir teatro ištakų.

  Knygoje vaizduojami svarbiausi įvykiai, veikėjai ir realijos yra tikri, tačiau taip pat skaitytojai, padedami Apolodoro, pažins ir Senovės Graikijos mitų pasaulį.

  “Ši įtaigiai parašyta knyga bus atradimas ne tik mokiniui, bet ir kiekvienam besidominčiam Antikos istorija ir kultūra, lengvai skaitoma ir suprantamai pateikta medžiaga mokymąsi padarys patrauklų, o laisvalaikį – malonų.”

  Vilniaus licėjaus direktorius Saulius Jurkevičius

  Taip pat skaitykite Dalios Dilytės knygą “Amžinoji Roma”, kuri taip pat išsamiai ir patraukliai pasakoja apie didingą Romos gyvenimą I a. po Kr.

  Pratarmė

  Šioje knygelėje užsimota papasakoti apie visų mūsų dėmesio vertą kraštą – Senovės Graikiją. Juk būtent ten glūdi Europos literatūros, mokslo, sporto, filosofijos, vaizduojamojo meno, teatro ištakos. Idant nebūtų labai nuobodu skaityti, sugalvotas šioks toks siužetas. Veiksmas vyksta antrojoje V a. pr. Kr. pusėje. Svarbiausi įvykiai, veikėjai ir realijos yra tikri. Daugiau ir tikslesnių duomenų apie juos pateikiama knygelės pabaigoje esančiame žodynėlyje. Knygelės gale pridedamos mitinių personažų ir realijų bei sąvokų rodyklės gali praversti, pamiršus jų reikšmę. Po žodžio einantis skaičius rodo puslapį, kuriame jos aiškinamos. Pvz., pamiršus, kas yra Atėnė, reikia atsiversti aštuntąjį puslapį, o norint pasitikrinti žinias apie kariatides – šimtas trisdešimt penktąjį puslapį.

  Knygelė skirta paaugliams, bet gali praversti ir vyresniems skaitytojams, besidomintiems antikine kultūra.

  Leave a Reply