Hercogas ieško žmonos! pdf, epub, mobi

Hercogas ieško žmonos! | Virginia Heath

Atsisiųsti knygą Hercogas ieško žmonos! pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Svajonių knygos

 • Išleidimo metai: 2018
 • Formatas: 13×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 316
 • ISBN ar kodas: 9786090304396


 • Hercogas ieško žmonos!.pdf
  Hercogas ieško žmonos!.epub
  Hercogas ieško žmonos!.mobi


  Hercogas ieško žmonos! pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Hercogas ieško žmonos! pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Hercogas ieško žmonos! knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Hercogas ieško žmonos! pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Hercogas ieško žmonos! aprašymas

  Aprašymas

  Viena mėgstamiausių anglų istorinių meilės romanų rašytojų Virginia Heath knygoje „Hercogas ieško žmonos!“ pasakoja nepaprastą aukštuomenės istoriją, kurioje susipina aristokratiškas gyvenimas ir intriguojanti šnipų veikla.

  Gyventi kaip hercogienei, ar rinktis kur kas pavojingesnį gyvenimą?

  Įsitikinusi, kad viskas, ką ji turi, yra tik jos grožis ir žavesys, ledi Klarisa ketina tekėti už hercogo. Ji mano, kad tai vienintelis ir galbūt paskutinis šansas įgyti statusą visuomenėje ir pamiršti savo trūkumus. Mat akinanti gražuolė Klarisa visą gyvenimą galvoja, kad yra kvaila, nors iš tikrųjų ši ji – įdomi ir gyvybinga asmenybė. Hercogas ja jau kurį laiką žavisi, tačiau vis dar nepasipiršo. O paskutiniu metu, atrodo, vis labiau meilinasi už Klarisą jaunesnėms gerbėjoms.

  Paslaptingasis šnipas Sebastianas Letamas padės Klarisai pasiekti tikslą ir tapti hercogo žmona. Pirmasis judviejų susitikimas paliko Sebastianą be žado, o dabar jie abu turi savų tikslų.

  Po patirto sužalojimo atsigavęs Sebastianas pagaliau vėl gali grįžti prie darbo – jis turi suvaidinti savimi pasitikintį aristokratą Lordą Milkroftą. Klarisa pagelbės jam nesukelti įtarimų, o lordo Milkrofto rodomas dėmesys Klarisai padės sukelti pavydą hercogui. Planas puikus.

  Netikėtai Sebastianas sužavi Klarisą ir ji pajunta savyje aistrą, kokios dar niekada nėra patyrusi. Ji turi nuspręsti ir atsakyti sau pačiai – ar hercogienės gyvenimas yra tai, ko ji iš tikrųjų trokšta?

  „Hercogas ieško žmonos!“ švelnus ir jausmingas intriguojančio siužeto meilės romanas.“

  All About Romance

  Virginia Heath – anglų rašytoja. Kai buvo maža, V. Heath labai sunkiai užmigdavo, todėl gulėdama lovoje mintyse kurdavo įvairias istorijas, kad laikas spoksant į lubas neprailgtų. Jai augant istorijos darėsi vis sudėtingesnės, kartais, kad pasiektų laimingą pabaigą, tęsdavosi kelias savaites. Vieną dieną autorė nusprendė pasinaudoti savo nemiga ir užrašyti istorijas. Tačiau jai vis dar prireikia begalės laiko užmigti.

  Rašytoja gyvena Londono pakraštyje su vyru ir dviem paaugliais. Ilgą laiką ji dirbo istorijos mokytoja, kol galiausiai nusprendė įgyvendinti savo svajonę ir tapti rašytoja. Dabar ji kuria istorinius meilės romanus, įsimyli jų herojus ir herojes, kurie ją įkvepia. Mėgsta keliauti, apsipirkinėti ir skaityti knygas.

  Iš anglų kalbos vertė Indrė Kairytė

  Leave a Reply