Hermanas pdf, epub, mobi

Hermanas | Lars Saabye Christensen

Atsisiųsti knygą Hermanas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Gimtasis žodis

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 13×19, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 288
 • ISBN ar kodas: 9789955164029 • Hermanas.pdf
  Hermanas.epub
  Hermanas.mobi


  Hermanas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Hermanas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Hermanas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Hermanas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Hermanas aprašymas

  Aprašymas

  Hermanui vienuolika metų. Jam staiga be jokios paaiškinamos priežasties ima slinkti plaukai. Mokykloje iš jo tyčiojamasi, jis sunkiai pritampa klasėje. Berniukas skaičiuoja žingsnius iki mokyklos, sudarinėja parke matytų skulptūrų sąrašus ir kalba archaizmais. Tačiau Hermano keistumas tarsi apgalvotas. „Ar tu sergi, Hermanai, ar nebenori augti?“ – klausia tėtis, kai vaikas atsisako valgyti. Šis klausimas tarsi pakimba ore, ir mums lieka toliau sekti, kaip vaikas bando minti suaugusiųjų pasaulio paslaptis.

  Hermanas – širdį verianti romano figūra. Jis sielvartauja, kad yra atgrasus kaip Noterdamo katedros kuprius. Berniukas pagarbiai bijo tėvo, kuris yra aukštas vyras, jam ūgio priduoda dar ir kranininko darbas. Dešimtmečio pastangos atkurti prasmę ir tvarką atsitiktiniame, nenuspėjamame pasaulyje labai gražiai iliustruojamos, kai jis tariasi perėmęs vairuoti tėvo kraną. Didžiuliu kabliu iškelia iš lovos miegančius tėvus ir nuleidžia juos į obelį. Paskui pačiumpa mokyklos peštukus ir patupdo į tualetą. Tačiau senelio nekliudo. Nekliudo ir kitų skriaudžiamų knygos veikėjų – Buteliaus ir Skruzdėtos tetulės.

  Hermanas – nepaprastai gražus vaikiško kitoniškumo, bundančios aistros ir pamažu suvokiamo ribotumo paveikslas.

  Iš norvegų kalbos vertė Aušra Bagočiūnaitė

  Leave a Reply