Heroinas pdf, epub, mobi

Heroinas | Melvin Burgess

Atsisiųsti knygą Heroinas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2011
 • Formatas: 13×20, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 312
 • ISBN ar kodas: 9955-08-132-5


 • Heroinas.pdf
  Heroinas.epub
  Heroinas.mobi


  Heroinas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Heroinas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Heroinas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Heroinas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Heroinas aprašymas

  Aprašymas

  Melvinas Burgessas – britų rašytojas, aštuonių knygų autorius. Knyga “Heroinas” (1996) – atvira dviejų paauglių, Džemos ir Taro, draugystės ir meilės istorija. Jis pabėga iš namų vejamas tėvo smurto, ji – ieškodama nuotykių ir protestuodama prieš tėvų griežtumą.”Heroinas” – negailestinga, šokiruojanti knyga ir apie gyvenimo tamsiąsias puses, ir apie viltį.
  Ši knyga kiekvienam, pirmiausia tėvams, nesuprantantiems savo vaikų, ir vaikams, nesuprantantiems tėvų. “Heroinas” šiuolaikiniam jaunimui tapo beveik kultine knyga kaip ankstesnėms kartoms – J. Salingerio “Rugiuose prie bedugnės”.”Heroinas” apdovanotas “Guardian” skiriama Jaunimo literatūros premija ir Carnegie medaliu. Knyga išversta į daugelį pasaulio kalbų ir sulaukė pasaulinio skaitytojų pripažinimo.
  “Neįtikėtina knyga. Jai netinka žodžiai “gera” ar “nuostabi”, nes tai visai kas kita. Veikėjai net ne tikroviški, o gyvi. Negalėjau atsitraukti nuo knygos, nors ji apie tokį baisų dalyką…” – Fiona Johnston, 16-os metų
  “Kiekvienas privalo perskaityti Heroiną” – The Times

  Leave a Reply