Hetė Bi – stebuklingų būtybių gydytoja 5. Ponio kanopa pdf, epub, mobi

Hetė Bi - stebuklingų būtybių gydytoja 5. Ponio kanopa | Claire Taylor-Smith

Atsisiųsti knygą Hetė Bi – stebuklingų būtybių gydytoja 5. Ponio kanopa pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Tyto alba

 • Išleidimo metai: 2017
 • Formatas: 13×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 136
 • ISBN ar kodas: 9786094662553


 • Hetė Bi – stebuklingų būtybių gydytoja 5. Ponio kanopa.pdf
  Hetė Bi – stebuklingų būtybių gydytoja 5. Ponio kanopa.epub
  Hetė Bi – stebuklingų būtybių gydytoja 5. Ponio kanopa.mobi


  Hetė Bi – stebuklingų būtybių gydytoja 5. Ponio kanopa pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Hetė Bi – stebuklingų būtybių gydytoja 5. Ponio kanopa pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Hetė Bi – stebuklingų būtybių gydytoja 5. Ponio kanopa knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Hetė Bi – stebuklingų būtybių gydytoja 5. Ponio kanopa pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Hetė Bi – stebuklingų būtybių gydytoja 5. Ponio kanopa aprašymas

  Aprašymas

  Jei tau patinka poniai, jei mėgsti nuotykius ir svajoji apie stebuklingą šalį, kurioje gali būti reikalinga, – keliauk į pasakiškų būtybių pasaulį kartu su Hete! „Ponio kanopa“ – jau penktoji knyga apie Hetę Bi!

  Kartą mergaitė, vardu Harietė, paklausė mamos: o kas gydo stebuklingas būtybes, kai jos suserga? Jos mama Lindsė Teilor su drauge Siuzana Smit ilgai galvojo, kol suprato – ogi stebuklingų būtybių gydytojai! Sutikusios rašytoją Klerę Beiker ir pasivadinusios Klere Teilor-Smit (Claire Taylor-Smith), jos visos kartu ir sukūrė Pasakėnijos karalystę. Ženk į ją, jei dar nesilankei. Jei lankeisi – sveika sugrįžusi! Ten vėl sutiksi mažąją Hetę Bi, kuri kaip tik ir rūpinasi vienaragiais, undinėmis, fėjomis – ir poniais. Klastingasis kipšų karalius Karigeidis toliau kenkia Pasakėnijos karalystei. Stebuklingieji poniai, dar vadinami pegasais, gali ne tik skraidyti. Kai jie trepteli, iš žemės ištrykšta šaltinis. Tačiau bjaurusis karalius pagrobė ponio Archio galią! Kaip Hetei pagydyti sužeistą mažylį ir grąžinti jam galią? Jai vėl teks leistis į pavojingą žygį… Tai – jau penktoji knyga apie Hetę Bi!

  Leave a Reply