Homeriniai himnai pdf, epub, mobi

Homeriniai himnai |

Atsisiųsti knygą Homeriniai himnai pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Aidai

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 14×25, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 406
 • ISBN ar kodas: 9786094500312


 • Homeriniai himnai.pdf
  Homeriniai himnai.epub
  Homeriniai himnai.mobi


  Homeriniai himnai pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Homeriniai himnai pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Homeriniai himnai knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Homeriniai himnai pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Homeriniai himnai aprašymas

  Aprašymas

  “Homeriniai himnai” – tai visas Antikos mitologijos pasaulis. Jie pasakoja ne tik apie tai, ką patyrė ar nuveikė svarbiausi graikų dievai, bet ir apie graikų santykį su tuo, kas dieviška ir šventa.

  Šių kūrinių skaitymas trikdo ir intriguoja – senovės Graikijos poetai dievus vaizdavo ir galingesnius bei didingesnius už žmogų, ir pakankamai žmogiškus. Kaip įmanoma suderinti baimingą pagarbą dievams, atsidūrus jų akivaizdoje, ir juoką keliančius, vaikiškus nutikimus?

  Ši knyga “Homeriniai himnai” nepalieka skaitytojo akis į akį su archajišku tekstu: išsamus įvadas ir platūs paaiškinimai veda saugiu keliu, tačiau drauge skatina atrasti savo skaitymo būdą ir supratimą.

  Iš senosios graikų k. vertė, paaiškinimus parašė, vardų ir bibliografinę rodyklę sudarė Audronė Kudulytė-Kairienė
  Baigiamąjį straipsnį parašė Naglis Kardelis

  Leave a Reply