Į laukinį pasaulį pdf, epub, mobi

Į laukinį pasaulį | Jon Krakauer

Atsisiųsti knygą Į laukinį pasaulį pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Baltos lankos

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 15×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 224
 • ISBN ar kodas: 978995523533


 • Į laukinį pasaulį.pdf
  Į laukinį pasaulį.epub
  Į laukinį pasaulį.mobi


  Į laukinį pasaulį pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Į laukinį pasaulį pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Į laukinį pasaulį knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Į laukinį pasaulį pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Į laukinį pasaulį aprašymas

  Aprašymas

  1992-ųjų balandį iš pasiturinčios Vašingtono priemiesčio šeimos kilęs vaikinas autostopu nukeliavo į Aliaską ir patraukė į laukinę gamtą. Jis buvo puikus mokinys ir vienas geriausių sportininkų. Su pagyrimu baigė Emorio universitetą. Tačiau netikėtai pasikeitė vardą, atidavė labdarai visas santaupas iš banko sąskaitos, paliko likimo valiai savo mašiną ir daugumą daiktų, sudegino visus pinigus, turėtus piniginėje ir ėmė kurti naują gyvenimą. Jo šeima nieko nenutuokė: nei kur jis galėtų būti, nei kas jam nutiko… Kol apirusį vaikino kūną rado briedžių medžiotojų būrys.
  Kas jis, šios knygos herojus? Išminčius, svajotojas ar lengvabūdis nuotykių ieškotojas? Ar šiuolaikiniame pasaulyje įmanoma visiškai išsižadėti žmonių?

  Leave a Reply