Į pagalbą – savo galvą pdf, epub, mobi

Į pagalbą - savo galvą | Ramutė Skučaitė

Atsisiųsti knygą Į pagalbą – savo galvą pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Gelmės

 • Išleidimo metai: 2018
 • Formatas: 19×27, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 36
 • ISBN ar kodas: 9786098168594


 • Į pagalbą – savo galvą.pdf
  Į pagalbą – savo galvą.epub
  Į pagalbą – savo galvą.mobi


  Į pagalbą – savo galvą pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Į pagalbą – savo galvą pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Į pagalbą – savo galvą knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Į pagalbą – savo galvą pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Į pagalbą – savo galvą aprašymas

  Aprašymas

  Žaidybine forma, vaizdinga kalba pateiktos matematinės ir loginės užduotys, kartais juokingos, kartais nelabai, prieš kurias visos skaičiuoklės bejėgės – reikia įsijungti savo galvą. Tai lyg pasakaitės, o iš tikrųjų jose slypi loginė ir matematinė užduotis. Nieko nepadarysi kompiuteriu, tik galva. Tai užduotys apie laiką, konkrečius mus supančius daiktus. Kai kurios atėjusios iš senovės.

  Knygelės “Į pagalbą – savo galvą” tikslas – ugdyti loginį vaikų mąstymą, pajausti atspėjimo, atradimo malonumą ir savo minties skvarbumo suvokimą. Ji ypač svarbi dabar, kai internetinės technologijos teikia kiek kitokį galvojimo modelį. Aišku, galvosūkių bendruma neneigs naujų technologijų galimybių bei jų naudingumo, o priešingai – papildys jas gyvu gamtos pasaulio alsavimu.

  Leave a Reply