Ieškokite manęs pdf, epub, mobi

Ieškokite manęs | Lisa Gardner

Atsisiųsti knygą Ieškokite manęs pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Jotema

 • Išleidimo metai: 2018
 • Formatas: 15×22, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 400
 • ISBN ar kodas: 9789955137498


 • Ieškokite manęs.pdf
  Ieškokite manęs.epub
  Ieškokite manęs.mobi


  Ieškokite manęs pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Ieškokite manęs pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Ieškokite manęs knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Ieškokite manęs pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Ieškokite manęs aprašymas

  Aprašymas

  Tobula dukra. Ar tobula žudikė?

  Ramiame Bostono rajone savo namuose nužudomi keturi vienos šeimos nariai, o likusi gyva šešiolikmetė Roksana Bajez dingsta be žinios. Ar jai laimingai pasisekė pasprukti? O gal paauglės dingimas veda ten, kur slypi daug tamsesnės paslaptys? Pasak visų, pažinojusių aukas, Chuanita Bajez ir Čarlis Boidas buvo laimingi, išbridę iš klystkelių liūno, o dingusi paauglė Roksana besąlygiškai mylėjo savo sesę ir mažąjį broliuką. Tai kas gi nutiko šeimos namuose tą rytą?

  Mįslingą bylą imasi tirti detektyvė D. D. Voren. Nusikaltimu taip pat susidomi kadaise iš sadisto maniako nelaisvės ištrūkusi Flora Dein, savanoriškai tapusi baudėja. Nevaržoma policijos taisyklių, Flora netrunka išsiaiškinti, kad Roksana ir jos sesė Lola prieš kurį laiką metus gyveno globėjos namuose, kur patyrė patyčias ir išnaudojimą.

  Siekiančioms teisingumo dviem moterims nelieka nieko kita, tik įžvelgti prasmę užuominose, paliktose merginos, be žodžių maldaujančios: ieškokite manęs. Tai kas toji dingusi paauglė — auka ar vis dėlto sumani žudikė?

  L. Gardner meistriškai kaitalioja įtemptą detektyvų tyrimą su Roksanos rašiniais apie tobulą šeimą, atskleidžiančiais pažeidžiamų vaikų, patekusių valstybės globon, skaudulius.

  Suplakite intriguojančią gyvenimišką istoriją, aktualią ne tik knygos puslapiuose, su jau ir taip gausiu L. Gardner sekėjų būriu bei stipria socialinės žiniasklaidos kampanija ir užtikrintai gausite triukšmą sukeliantį kūrinį.

  Iš anglų kalbos vertė Dalia Paslauskienė

  Leave a Reply