Ievos laiškai iš Galudienių miesto pdf, epub, mobi

Ievos laiškai iš Galudienių miesto | Elena Karnauskaitė

Atsisiųsti knygą Ievos laiškai iš Galudienių miesto pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 15×22, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 176
 • ISBN ar kodas: 9789986397229


 • Ievos laiškai iš Galudienių miesto.pdf
  Ievos laiškai iš Galudienių miesto.epub
  Ievos laiškai iš Galudienių miesto.mobi


  Ievos laiškai iš Galudienių miesto pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Ievos laiškai iš Galudienių miesto pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Ievos laiškai iš Galudienių miesto knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Ievos laiškai iš Galudienių miesto pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Ievos laiškai iš Galudienių miesto aprašymas

  Aprašymas

  Elena Karnauskaitė, penkių poezijos rinkinių autorė („Briedė jūroj“, 1990; „Tiltas iš pelenų“, 2000; „Iš smilčių“, 2004; „Pasaulio krašte“,2008; „Ahrenshoopo sąsiuvinis“, 2009), prisistato su pirmąja eseistikos knyga, artima prozai. Sukurtas naujas tipažas – Ieva, rašanti laiškus iš Galudienių miesto (Palangos) ir kitų Europos vietų. Taikli autorės akis pastebi, kas aplinkoje ir žmonėse ne taip, kas dvelkia falšu ir kiču, ir apžaidžia tas situacijas taktiškai, su humoru.

  Laiškų autorė Ieva, keliaudama po pasaulį, tolimą ir artimą, lankydamasi kultūros renginiuose ar bendraudama su žmonėmis, tiek į kitus, tiek į save pačią žvelgia kritišku, kartais ironišku žvilgsniu. Ji žavi moteriškumu ir noru pažinti bei suprasti. Ieva per pasaulį ir žmones „keliauja“ lengvai, žaismingai, svarbiausi jos ginklai – ironija ir autoironija. Šiais ginklais nesiekiama nieko įžeisti ar sužeisti, tiesiog siūloma pažvelgti į save ar kitus ir akimirką susimąstyti arba bent nusišypsoti.

  Leave a Reply