Il barocco in Lithania. Guida pdf, epub, mobi

Il barocco in Lithania. Guida |

Atsisiųsti knygą Il barocco in Lithania. Guida pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Baltos lankos

 • Išleidimo metai: 2007
 • Formatas: Minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 206
 • ISBN ar kodas: 9789955230755


 • Il barocco in Lithania. Guida.pdf
  Il barocco in Lithania. Guida.epub
  Il barocco in Lithania. Guida.mobi


  Il barocco in Lithania. Guida pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Il barocco in Lithania. Guida pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Il barocco in Lithania. Guida knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Il barocco in Lithania. Guida pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Il barocco in Lithania. Guida aprašymas

  Aprašymas

  Išsamus ir gausiai iliustruotas baroko gidas italų kalba, nušviečiantis pagrindinius baroko istorijos Lietuvoje faktus ir pristatantis iškiliausius šio stiliaus kūrinius.
  Lietuvai barokas yra viena didžiausių epochų, palikusių labai gilius pėdsakus šalies kultūriniame mentalitete. „Baroque in Lithuania“ pristato ir svarbius XVII–XVIII a. sakralinės architektūros paminklus, kurių nemažai sukūrė garsūs italų architektai, skulptoriai, ir unikalų Lietuvos „medinį baroką“, kurio puikūs pavyzdžiai išlikę Šiaurės Vakarų Lietuvoje. Telieka susidaryti pageidaujamą maršrutą ir geriau pažinti ne tik Lietuvos baroką, bet ir pačią Lietuvą.

  Leave a Reply