Ilgai ir laimingai pdf, epub, mobi

Ilgai ir laimingai | Nora Roberts

Atsisiųsti knygą Ilgai ir laimingai pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Jotema

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 14×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 368
 • ISBN ar kodas: 9789955133322


 • Ilgai ir laimingai.pdf
  Ilgai ir laimingai.epub
  Ilgai ir laimingai.mobi


  Ilgai ir laimingai pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Ilgai ir laimingai pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Ilgai ir laimingai knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Ilgai ir laimingai pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Ilgai ir laimingai aprašymas

  Aprašymas

  Ketvirtoji “Nuotakų kvarteto” knyga

  Keturios geriausios draugės jaučiasi laimingos, kad savo klientams prašmatniame Braunų dvare gali surengti nepakartojamą vestuvių šventę: Emalaina iš gėlių sukurs nuostabią pasakų šalį, Lorelė nudžiugins įstabaus grožio ir skonio desertais, Makenzė įamžins kiekvieną laimingą sutuoktuvių akimirką, o Parker pasirūpins visomis šventės detalėmis.

  Gydydamasi ankstyvos tėvų netekties skaudulį, Parker Braun sumano verslą, daugeliui žmonių teikiantį džiaugsmą ir užimantį visą jos pačios laiką. Parker talentingai vadovauja “Įžadų” vestuvių bendrovei ir asmeniškai prižiūri kiekvieną šventę. Besisukdama neatidėliotinų reikalų rate ji netikėtai pajunta, kad vis dažniau dėmesio centre atsiduria ne tik laimingos išpuoselėtos klientės nuotakos, bet ir ji pati.

  Parker Braun ateina metas matuotis vestuvių suknelę…

  Vertė Rasa Racevičiūtė

  Leave a Reply